Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunny-nak igaza van az ásványv...

Bunny-nak igaza van az ásványvizekkel kapcsolatban? Valóban átverés? Valóban nem érdemes rá pénzt kiadni, tényleg nem jobb a csapvíznél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még szarabb a műanyaglágyító beleoldódik. Vegyél egy jobb víztisztítót.
2015. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak Bunny agymenése, olvass utána bárhol. A magyarországi csapviz erősebb ellenőrzésenek kell, hogy megfeleljen, mint a palackozott ásványvíz. Innentől kb téma lezárva.
2015. júl. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk mondjuk elég vacak íze van a natúr csapvíznek, ezért preferálom az ásványvizet.


De a "drága a csirkemell" arcoknál tényleg nem értem. Ha nekem is fillérezni kéne én is biztosan csapvizet innék.

2015. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fene sem cipel haza hetente több karton vizet.


Örülj, hogy iható a víz. És gondolj bele, a világ nagy része szomjazik, míg mi ivóvízzel öblítjük le a szart is.


Ha ennyire izgulsz, szerezz be egy csapra szerelhető szűrőt, de felesleges. A többi kajából sokkal több szart a szervezetedbe juttatsz, mint a csapvízből.


Ugye soha nem eszel Mekiben, soha nem veszel félkész kaját, és húst sem, csak természetes tartásban neveltet a piacon.

2015. júl. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ebben kivételesen van igazság, de azt nem szabad elfelejteni, hogy Mo.-n meglehetősen szerencsés a helyzetünk, mert a csapvíz az ország nagy részében jó minőségű, és iható. Ez azért a világon nem mindenhol van így, ott már nem akkora marhaság az ásványvíz.


Amúgy ásványvize is válogatja, de jó tudni, hogy főleg az olcsóak között van olyan, amit ugyanabból a kútból nyernek, mint ahonnan a sima helyi ivóvizet. A drágábbak között meg valóban vannak különlegesebb cuccok, de azért annyit messze nem számítanak amennyivel drágábbak.

2015. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 - palilaci - ***** válasza:
69%
Akkor a drogosnyulacska jojjon nyiregyre a banki koliba azt igya azt a viznek nevezett okadekot ami a csapbol jon. Ok hogy budos, ok hogy fura az ize es szinre olyan mint az 5 eves Pistike limonadeja de hogy neha még ráz is...nem egy szobatarsamat es engem bszott mar meg... a csapviz.
2015. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szinte minden ásványvíznek más más íze van, sokkal egyszérűbb betartani a napi folyadékigényt, ha változatos az ízvilág... Szinte minden magyarországi ásványvíz 1500mg oldott ásványi anyag tartalom / liter alatt van, ami az alacsony ásványi anyag tartalmak közé esik, az hülyeség, hogy rosszabb minőségű mint a csapvíz, arrol nem is beszélve, hogy a magyar csapvízek egy jó nagy részében arzén is található...

Persze elenyésző mennyiségben, de ha csak azt iszod évekig... Az már necces...

Szerintem a legjobb ásványvíz a Székesfehérvári Csitári kút, helyieknek savanyú víz... Az év 365napjában napi 24 órában ingyen folyik korlátlan mennyiségben hozzá lehet jutni... Mi az egész család ezt isszuk gyerekkorom óta...

2015. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg van átverés. Egyszer bementem egy nagyobb épület budijába dobni egy sárgát, amikor láttam, hogy a csávók akik ásványvizet adtak el ott töltik meg a címkézett palackokat a csapból. Megkérdeztem mit csinálnak, akkor mesélték, hogy igazából ez egy nagy lószart ásványvíz simán megtöltik a csapból a közhálózatról. Sokan megcsinálják így, pedig rendes bejegyzett cég. Nehogy azt higgyétek már, hogy majd nektek bonyolult vegyi laborokban hokiznak egy forrás felé telepített mini vízátalakító erőműnél.
2015. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6 Annak inkább a koli ezeréves tisztítatlan csőhálózatához van köze, nem magához a vízhez.


#8 Ezt a technikát én is ismerem. :D

2015. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 - palilaci - ***** válasza:
Suliba se jobb a helyzet:) szoval marad a sparos asvanyviz.
2015. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!