Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Furcsa érzés húzódzkodás közben?

Furcsa érzés húzódzkodás közben?

Figyelt kérdés

Húzódzkodás közben időnként olyan fura érzésem van, mintha nemi izgalom érne, mint egy orgazmus közeli állapot. De inkább fura mint kellemes. Persze ejakuláció nélkül. Nektek nem volt még hasonló? Mitől lehet?


21/F


2015. júl. 10. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pszichiátriai oka van. Pl. mazochistáknak a fizikai fájdalom nemi gyönyört okoz. (szadomazochizmus wikipédia)
2015. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm, ez egy érdekes magyarázat, de nem hinném, mert az izomterhelés nem egy tipikus fizikai fájdalom (pl. szúrás, ütés, rúgás, szorítás stb., amit a mazochisták élvezni szoktak), és egyébiránt semmi ilyen irányú perverzióm nincsen. Én inkább a tesztoszteronszinttel véltem összefüggésbe hozni, de őszintén szólva fogalmam sincs, de az fura, ha más nem érez ilyet.
2015. júl. 10. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem hosszú futásnál van ez, amikor kifáradok. Olyan, mintha elélveznék, de nem merev a cerkám se, meg anyag se jön belőle. Szerintem is tesztoszteronszint vagy egyszerűen olyan fáradt vagy. Erre mondják, hogy "kiég a zsír a fszomból".
2015. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Musclemore ***** válasza:
100%

Elég érdekes.

Régebben velem is volt ilyen, kötélmászásnál.

2015. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kis téma. Még nem éreztem, de egyszer hátha.

(Jó a neved, Musclemore:-D).

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!