Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastag lett a combom edzéstől,...

Vastag lett a combom edzéstől, hogyan adjam le az izmokat, hogy újra vékonyak legyenek? Van rá valamilyen bevált módszer?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Add le inkább a zsír egy részét, akkor fogsz jól kinézni. A vékony nem menő/egészséges.
2015. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehezemre esik elhinni...
2015. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy picit agybajos?
2015. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
de a túl izmos sem szép.
2015. júl. 14. 13:50
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet kérdez, annak biztos nem túl izmos. Maximum elhíztál.
2015. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Módszer éppen van rá. Kis súly, magas ismétlésszám lábra, több aerob, fehérjét is visszaveheted picit. Ha viszont a zsírtól vastag, akkor szálkásító diéta. Képet küldhetnél, akkor könnyebb lenne megmondani.
2015. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Biztos lány és azért talál ki ilyeneket. Naturálban nem egyszerű olyan hatalmas tömeget építeni. Ez lehetetlen. Ez körülbelül olyan, mintha annyira izmos lenne valakinek a lába, hogy nem férnek meg közötte a golyói.
2015. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

na, küldjél már egy képet a te túlontúl izmos combjaidról:D

itt a kérdezők nagy része azt hiszi 2 nap alatt Arnold lesz belőle, meg van a másik csoda gyk-s, aki már túl ki van gyúrva:DDD

2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kérdés nagyon hasonlít erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__69..


Az illető utána kitett egy másik kérdést (nem találom, pedig válaszoltam is rá), ugyanazzal a felhasználónévvel, de ott már zsíros és fogyni szeretne.

Kedves kérdező csak nem meg jött az eszed és le vetted végre a felhasználónevet?


Nehezen tudom elhinni, hogy aki edz és szeretne formásodni az egyszer csak túl izmosnak érzi magát. Ez általában fordítva szokott lenni. Elkezd edzeni és ahogy fejlődik még többet akar.

Szóval ez vagy kamu, vagy bizonyítsd be, hogy nem kamu és tegyél fel képet! De ha lehet ne az interneten keress valami kamu fotót.

2015. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

utolsó: már nem azért de teljesen mellélőttél. xd semmi közöm sincs a belinkelt kérdéshez, de ez eléggé fura gondolkodásmód, ha azt hiszed, csak egy embernek lehet ilyen problémája!! :,D ha nem hiszed, nézz csak youtube-on kommenteket, workout videók alatt, a vékony lábakért, és látod, hogy sokan mások is ebben a cipőben járnak, és sokan mások is keresik rá a megoldást. nagyon szánalmas gyanusítgatás. úristenem de idióta vagy XD b*zmeg levettem a nevem? akkor azon kérdésen sem lenne név! azt hiszed de nagy géniusz vagy, de szerintem valami üldözési mánia lehet, vagy nemtom, de ez beteges. istenem, akkor mondjuk nézz meg más kategóriákat is, mindehol vannak olyan kérdések, amik elég gyakran előfordulnak.

képet nem teszek fel. most ha nem hiszitek el akkor ez van, én segítséget kértem, ha nem kapok, nem kapok, csak azt hittem ez az oldal azért van.

2015. júl. 14. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!