Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastag lett a combom edzéstől,...

Vastag lett a combom edzéstől, hogyan adjam le az izmokat, hogy újra vékonyak legyenek? Van rá valamilyen bevált módszer?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Pont az ellenkezőjét írtam, de ne zavartasd magad, puffogj csak nyugodtan tovább a semmin. "


Nem, nem írtad az ellenkezőjét. Illetve kb ahogy értelmezi az ember.


"tejben, ha akkora mennyiségben iszod, mint én régen - megittam két-három litert mindennap -, akkor rengeteg fehérje van. Egy bögre tej naponta még nem olyan sok, de ha komolyan veszed a feladatot, azt is elkerülöd. "


Vagyis ha tejből fedezné a fehérje bevitelét, ami egyébként vicc, akkor még arról is lebeszélnéd?


"Minimális logikával megérthető lett volna, hogy ezt arra az értékre írtam, ami az izomtömegre tekintet nélkül szükséges a test számára."


Még mindig hülyeség, mivel -ismétlem magam- A 4 éves Jóskának meg a 120 kilós testépítőnek nem ugyanannyi a minimális igénye sem.


"A kérdező ugyanis izmot akar veszíteni: gondolom, ezt az információt sem sikerült még megemészteni."


Te meg hülye vagy, ha ezt beveszed. Aki tejet, meg sajtot tekint fehérjeforrásnak, annak kb nincs izma, amit veszítsen.

2015. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!