Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastag lett a combom edzéstől,...

Vastag lett a combom edzéstől, hogyan adjam le az izmokat, hogy újra vékonyak legyenek? Van rá valamilyen bevált módszer?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Kérdező mutasd már azokat a lábakat. Lány vagy amúgy?
2015. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
xD nyugi van már, írtam már hogy nem teszek fel képeket xD de ha valaki segítene is, annak hálás lennék:)
2015. júl. 14. 19:24
 13/31 anonim ***** válasza:
Küldj képet róla, akár privátban és segítek.
2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nyugi, itt senki se hokizik rá. :D

De amúgy nem kell, ha nem akarsz.

Gyanítom, hogy te látod csak vastagnak egyébként.

2015. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes kommenteket! :)
2015. júl. 14. 21:33
 16/31 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én válaszoltam a kérdésedre! Tényleg jó lenne többet tudni, fiú vagy, vagy lány, hogyan edzel, milyen gyakorlatokat, mióta? Képet meg azért kértem, hogy még lehessen állapítani, hogy a diéta vagy az edzés változtatása segíthet- e. De te tudod :)
2015. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
értem :) lány vagyok, és igazából már úgy kb 2 éve edzek meglehetősen gyakran otthon, de lábra egy olyan több mint egy éve kezdtem el nagyon intenzíven. nem mindennap kifejezetten ugyanazt csinálom, mindig változatos gyakorlatokat, és amíg csak bírom. meg mellette még sportolok is. most diétázni kezdtem, és mellé kevesebb, ha minden igaz, lábvékonyító (mondjuk ebben nem hiszek, mert az izmot nem lehet szerintem edzéssel leadni, de én már csak reménykedek) edzéseket csinálgatok.
2015. júl. 15. 15:06
 18/31 anonim ***** válasza:
Én is csaj vagyok:) Nagyjából jó az elképzelésed! Eddz főleg saját súllyal, magas ismétlésszámmal, hetente 3-4-szer 45 percet aerobozz ,(nem futás, vagy hiit), lépcsőző, taposógép, bicikli, stb. , és egyél kevesebb fehérjét! Lábvékonyító gyakorlat tényleg nincs, a lényeg , hogy ne terheld úgy az izmot, mint amikor fejlődött. Ha például eddig súllyal guggoltál , akkor most csináld saját testsúllyal. A kitörést ugyanúgy. Bár igazából nem mondtad, milyen gyakorlatokat csinálsz:)
2015. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

pedig pont arra gondoltam hogy a futás most hátha segít, mert eddig nem igazán futottam, de akkor attól nem lesz vékonyabb a lábam, igaz?

btw köszi a választ:))

2015. júl. 16. 01:20
 20/31 anonim ***** válasza:

Az izmok fehérjéből vannak. A szervezet működése kb. napi 40 gramm proteint igényel akkor is, ha csak az ágyban fekszel, és nem csinálsz semmit. Ha mozogsz, akkor többre van szüksége. Ha nem viszel be fehérjét, akkor ezt a fehérjemennyiséget az izmaidból vonja ki a szervezet.


Tehát: táplálkozz lehetőleg minél fehérjementesebben, garantáltan le fogja építeni a szervezeted az izmaidat előbb-utóbb.


Mondjuk ezt nem árt ésszel csinálni, mert ha túltolja az ember, a belső szervei is károsodhatnak a fehérjehiánytól, például a szíve.

2015. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!