Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vastag lett a combom edzéstől,...

Vastag lett a combom edzéstől, hogyan adjam le az izmokat, hogy újra vékonyak legyenek? Van rá valamilyen bevált módszer?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 13:08
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
húsokat szinte egyáltalán nem eszek, csak nagyon ritkán, tojást sem szoktam gyakran enni, amit gyakran fogyasztok, az a tej, illetve sajtok. akkor azokat se egyem? nem vagyok teljesen biztos hogy a fehérjedús ételek alatt mit kell érteni, de én ezeket találtam!! és köszi a válaszért! :)
2015. júl. 16. 03:26
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

Tejben, ha akkora mennyiségben iszod, mint én régen - megittam két-három litert mindennap -, akkor rengeteg fehérje van. Egy bögre tej naponta még nem olyan sok, de ha komolyan veszed a feladatot, azt is elkerülöd.


A sajtokban is van fehérje, de az nem túl jelentős.


Teljesen fehérjementesen amúgy nem lehet táplálkozni, mivel az élő szövetek fehérjéből épülnek fel, tehát a salátában is van fehérje, a krumpliban is, almában is, mindenben. De ha a tejet elkerülöd, az úgy már eléggé fehérjementes táplálkozásnak számít még sajttal együtt is.


No meg arra ügyelj, hogy ne erőltesd nagyon a combodat, pl. lépcsőn futás, sprintelés meg effélék ki vannak zárva, mert azok fejlesztik az izmokat. Ha lábazol, inkább csak kocogj, elliptikus trénert nyomasd, effélék.

2015. júl. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Na látom sikerült jól "megszakérteni" a fehérje és az edzés témát. Szóval összefoglalva a fehérje igényét vigye be napi 4 liter tejből és csináljon végtelen guggolást saját testsúllyal...


Javaslom olvass utána az alapoknak - az utolsó pár kommentelővel együtt, mert komoly zavar van.


"A szervezet működése kb. napi 40 gramm proteint igényel akkor is, ha csak az ágyban fekszel, és nem csinálsz semmit."


Ez pedig megint mi? A 4 éves Jóskának meg a 120 kilós testépítőnek is ennyi az igénye? Vagy a Kiskegyed írta?

2015. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Miért utolsó, akkor te mit javasolsz?


A fehérjementes táplálkozás tényleg butaság, azt ne csinál! Ezzel annyit érnél el,a fitással kombinánlva, hogy szépen elcsoffadsz! Én úgy értettem, hogyha eddig mondjuk 2 g \ tskg-ot ettél, akkor egyél mondjuk másfelet! De nehogy lenullázd!

2015. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Miért utolsó, akkor te mit javasolsz? "


Utánaolvasást kezdésnek. Az alapokat érdemes rendbe rakni. És mivel kiderült, hogy a fehérje bevitelt kb sajtból és tejből fedezi 100%, hogy zsír van a lábán, nem izom. Gondolom az edzés is ennyire jó.


Egyébként ez nem sértésnek szánom, csak jobb az elején tisztába tenni a dolgokat, mint fölöslegesen elpazarolni az ember idejét értelmetlen edzésre, meg 4 liter tejre.

2015. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Tudam, hogy olvastam valahol hasonlót! :) Ha nekem nem hisztek:

[link]

Szisz kérdése.


A rendes étrend és a pontos edzésterv nélkül amúgy tényleg nehéz tanácsot adni! :)

2015. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ugyanaz. Ő csak simán "vékonyítani" akarja a combját a kérdező pedig izomból fogyni. És most nem tudom eldönteni, hogy a Kiss Virág erre az általános tévhitet(kis súly, nagy ismétlés -> szálkásítás) vagy pedig a vedd vissza a terhelést és leépül magától tanácsot adta.
2015. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbit.
2015. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
rosszul írtam, mert már egy ideje tejet sem iszok bocsi :D vagy legalább is elég régen volt már, régen csak azért volt gyakrabban mert müzlivel ettem.
2015. júl. 16. 11:42
 30/31 anonim ***** válasza:

23: "a fehérje igényét vigye be napi 4 liter tejből"


Pont az ellenkezőjét írtam, de ne zavartasd magad, puffogj csak nyugodtan tovább a semmin.


"Ez pedig megint mi? A 4 éves Jóskának meg a 120 kilós testépítőnek is ennyi az igénye? Vagy a Kiskegyed írta?"


Minimális logikával megérthető lett volna, hogy ezt arra az értékre írtam, ami az izomtömegre tekintet nélkül szükséges a test számára. A kérdező ugyanis izmot akar veszíteni: gondolom, ezt az információt sem sikerült még megemészteni. Nem a Kiskegyed írja, tudósok írják.

2015. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!