Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért veszítem el hamar az...

Miért veszítem el hamar az erőszintemet?

Figyelt kérdés
Ha nem tartom be a kajámat, és már egy kicsit is félrezabálok egy hétig, vagy más napokon megyek kondiba, mint ahogy szoktam, akkor egyböl visszaesek. A legtöbb gyakorlatnál vesztettem vagy 5kg-t de fekve nyomásnál 10-zel kevesebbet nyomok. Míg más még ennél kevesebbel is fejlődik. Mit csinálok rosszul?

2015. júl. 17. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el.

Lazíts.

2015. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmatlan személyiség vagy.Én is amúgy de ha edzésről van szó abban nem.Ha elkezdődik akkor kikapcsol az agyam és onnantól csak az edzés létezik nem zökkent ki semmi.Az erőszint sem egyforma minden nap.Amikor ilyen van hogy érzem nem megy úgy akkor nem erőszakolom magam hanem tudomásul veszem csalódás nélkül és folytatom az edzést.
2015. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!