Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magamnak építem a testem vagy...

Magamnak építem a testem vagy másnak?

Figyelt kérdés
Belulrol daját magamnak jó érzés lenne-e ha már teljesen elértem egy olyan testet amit jónak gondolok, vagy csak a pozitív visszajelzések és a konnyebb csajozás miatt jó dolog ez?

2015. júl. 18. 04:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
más korombeli szakmunkások közt, már vannak bőven lerokkant gerinccel, fájós háttal, én azért edzek, hogy bírjam a mindennapokat anélkül, hogy belerokkannék a munkámba.
2015. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egész életemben sportoltam, ebben nevelkedtem. Nálam az, hogy kinézek valahogy, az csak egy járulékos dolog. Engem a testem funkciója érdekel. El kezdtem sokkal komolyabban foglalkozni a sporttal, versenyszerűen is csinálom, ha nem "építeném a testem", egy-egy versenyen ki is akadna a szívem, de minimum nem tudnék megfelelően teljesíteni. A tehetség a teljesítményben csupán 3%, a többi 97% vér, veríték, és könnyek!
2015. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak is meg a külvilág felé is.

Nekem nagyobb önbizalmam lesz tőle mint zsírpacák vagy tohonya pálcika külsővel. Ugyanakkor ha egy férfi izmosabb akkor az ugyanolyan dísz neki, mint egy nőnek egy gyönyörű hosszú haj vagy formás telt mellek. De a külsőség ahogy írták már, csak egy szempont. Ezen felül fejleszti az akaraterőt, céltudatosságot ad, bizonyos kereteken belül egészséges, meghosszabitja az életet. Míg pl. az elhizás bizonyitottan a legegészségkárositóbb jelenség a világon.

2015. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!