Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eltört az alkarom, pontosabban...

Eltört az alkarom, pontosabban a sing csontom, de szerencsére nem mozdult el. Mikor kezdhetek neki az edzésnek újra? 27 éves vagyok. (legutóbb így edzettem: húzódzkodás 15 kg-al, egykezes súlyzózás 14 kg-al)

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
egykezes súlyzózás alatt mit értesz?
2015. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Álló testhelyzetben (vagy ülve) emelem a 14 kilós súlyzót kb 180 fokos mozgástartományban.
2015. jún. 20. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem ezt az orvostól kéne megkérdezned. egyébként akkor eddig is elég hiányos volt az edzésed, mivel ez egy darab hát és egy darab bicepsz gyakorlat. szóval, tricesz, mell, has, láb hiányzik. meg hátra és bicepszre is kevés az 1-1 gyakorlat.

szóval amíg pl nem haszánlhatod a karod, edzhetnél lábra

2015. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a láb edzés jó lenne. De csak azért írtam le azt a két gyakorlatot, hogy szemléltessem a karomra eső terhelést, és hogy mikor folytathatnám.
2015. jún. 20. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, értem, akkor ezek szerint edzel egész testre. akkor szerintem kérdeztd meg az orvost, mivel ő ért hozzá
2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz, ez a legokosabb amit tehetek.
2015. jún. 20. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg helyrejön és kérdezd meg a dokit.
2015. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont a singcsontom volt nemrégiben eltörve és nekem az orvos azt mondta 4 hét múlva, amikor már levették a gipszet, hogy mehetek vissza úszni !

Pedig nekem még vissza is kellett rakni a csontot :/

Szerintem szép fokozatosan terheld vissza a régi kerékvégésba a karod !!!

Jó gyógyulgatást !!! :)

2015. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben ezt fogom tenni! Köszönöm szépen!
2015. júl. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!