Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elalvas elott ehes vagyok,...

Ha elalvas elott ehes vagyok, de nem eszek mert nem akarok hizni, az baj? Igy vesztek izomtomeget?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen rossz a koncepciód.
2015. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha éhes vagyok, akkor eszem, éjjel is.


168/52

35/N

2015. júl. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krisz85 ***** válasza:
ki mondta hogyha eszel lefekvés előtt hízol? nagyon nem vagy képben sajnos az emberi test működését illetően.
2015. júl. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy kinek a véleményére hallgatsz, vagy mely kutatási eredményekre. Sokak szerint egyáltalán nincs akkor jelentősége a folyamatos tápanyagbevitelnek, mint gondolják. Pl. az átmeneti böjtölők 16-20 órát koplalnak egy nap, és nem vesztenek izomtömeget, sőt fejlődnek, ha kalóriapluszban vannak. Legalábbis az interneten ezt írják. Éhgyomorra edzés előtt használnak BCAA-t, de pihenőnapokon tudtommal nem.
2015. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lefekves elotti kajalas noveli a melatoninszintet ami mélyebb alvást biztosit
2015. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt egy két órával már ne egyél. Ha dolgozik a beled szarabbul alszol. De ha éhes vagy akkor is.

Egyél olyan cuccokat estére,ami hosszan és lassan szívódik fel. Nem terheli a gyomrot.


Én azt tartom,hogy reggelizz,mint egy császár. Ebédelj,mint egy király,és vacsorázz,mint egy koldus.


Reggel kell az erőlöket,ami ellát egész napra. Délben megtoldod,és este bevégzed. Persze ha igényled mehet tízórai és uzsonna is. Nem szükséges,de ajánlott a szervezet folyamatos ellátása érdekében.


A hízás elkerülése ellen pedig a torna a megoldás. Az izom ugyanis több energiát éget akk is ha semmittevésben posvadsz. Így nyugodtan zabálhatsz ezerrel. Azt felhasználod,vagy leadod.


Az izom nehezebb a zsírnál. Vagyis óvatosan a mérleggel,és számíts testzsírszázalékot!


Futás jól karban tart het 3 alkalommal 1 órát megengedhetsz magadnak. Futócipőre is érdemes áldozni. Anélkül nem érdemes belekezdeni. 20K felett van a normális kezdőár,és 30K körül már jók vannak.

2015. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!