Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenki erre gondol edzés...

Mindenki erre gondol edzés közben lent a terembe?

Figyelt kérdés

Üdv 16 éves fiú vagyok és sok barátom nyár elején lejön a terembe de csak hogy húú de izmos legyen nyáron.Mindig magyarázom hogy hiába vesztek 100 fajta tömegnövelőt,kreatint stb a hangsúly az étrenden-edzésen-pihenésen-megfelelő fehérje turmix,kazein,omega3 stb.De kb 1 hét alatt el is tűnnek mert elszáll a motiváció.Nem tudom valahogy engem nem az motivál hogy "kondis legyek" hanem hogy egészséges legyek és a sport az életcél nem pedig holmi baromkodás mért nem tartják ezt a szem előtt mások?


Bocsi ha valamit helytelenül írtam telefonról nehezen megy mert kijavít néha és helytelenek a szavak.



2015. júl. 24. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert butábbak mint te.
2015. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En amikor elmegyek altalaban edzek
2015. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én most elméletben mondtam hogy edzés közben mit tartok szem előtt nyílván edzeni járok én is nem baromkodni.
2015. júl. 24. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja én azért edzek mert semmi hasznosabbal nem tudnám ezt az időt eltölteni
2015. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég buta, aki azt hiszi, hogy pár hét alatt, pláne ilyen lagymatag hozzáállással hű, de izmos lesz...


Értelmes a motivációd. Oké, a barátaidé is, hogy jól nézzenek ki, voltaképpen azzal sincs baj, az a szál bennem is megvan, az erő és egészség mellett. Én igazából remekül kinéző, aktív 100 éves akarok lenni majd egyszer, amihez elkerülhetetlen, hogy már így 40 felé kezdjek megbarátkozni az edzéssel (eddig nem csináltam semmit, csak túráztam, mert azt szeretem)... S aztán ne hagyjam abba. Fiatalon sem árt edzeni, de idősebb korban szerintem alap s egyre fontosabb, ha energikusak és valamelyest erősek akarunk lenni és maradni.


De ha épp edzek, akkor nem erre gondolok. Csuda tudja, eléggé leköti az embert a dolog. A tornák nem olyanok, de ha a nekem megfelelő súllyal kis ismétlésszámú gyakorlatot végzek, az eléggé :) Számolok is, elég az az agyamnak olyankor.

2015. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából az se sokkal okosabb, aki azt hiszi, hogy a "megfelelő fehérje turmix,kazein,omega3 stb."-tól lesz izmos.
2015. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem az motivál,hogy minél nagyobb és erősebb legyek,de tudom,hogy ezt nem lehet elérni 1 hét,1 hónap,de 1 év alatt sem.Ezt csak hosszú évek kemény munkájával tudom elérni.És el is fogom.
2015. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legtöbb válaszolóval egyet értek és utolsó előtti válaszoló én fontossági sorrendbeb írtam étrend-edzés stb először nézd át kérlek rendesen nem kell mindig a hibát keresni mindenkinek köszi a válaszokat.
2015. júl. 26. 01:06
 9/9 szuperpocok ***** válasza:

"sok barátom nyár elején lejön a terembe de csak hogy húú de izmos legyen nyáron"


Nem vagyok profi, mégis azt kell írnom: ezt az amatőrizmust :D


A nyári formát már előző ősszel el kell kezdeni :D

2015. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!