Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit ér ha naponta lenyomok...

Mennyit ér ha naponta lenyomok 5x20 fekvőtámaszt? Lehet erősödni és izmot növelni tőle?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok

Nem akarok semmilyen izomnövelőt szedni mert nincs is annyi pénzem rá és konditerembe se szoktam járni,azért gondoltam a fekvőtámaszra,mert nem kerül pénzbe,természetes és nem igényel túl sok időt



2015. júl. 31. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mint szarnak egy pofon.

Normális kaja, normális edzés.

2015. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kb. 14 évesen -mikor még fogalmam sem volt hogy igazából mi is az edzés- ugyanezt csináltam. "Amiotthonvan" kaja plusz fekvőtámaszok. Egy nagyon minimálisat nőtt a mellem és több fekvőt tudtam nyomni mint egy átlag srác de az eredmény egyenlő volt a nullával.
2015. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 4 éve rendszeresen fekvőzök, csak úgy ahogy a kedvem járja, nem volt semmilyen tervem. Nekem lett tőle mellizmom, egész jó. Persze nem olyan, mint amikor valaki 100 kilós súlyokat emel. Mondjuk én azóta húzódzkodok is meg edzek mindenre általában. Most van 110 centis mellkasom. 17 vagyok.
2015. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5x20 guggolás sem több idő,vagy 5x20 invertált evezés,vagy 5x20 lábemelés,vagy 5x20 pike fekvő,vagy 5x20 híd.

és így legalább érne valamit ha ezeket is csinálnád nem csak a fekvőtámaszt.

2015. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

falun vagyok úgy hogy nekem az erő 100x többet ér mint az izom mérete

mert én erővel mozgatom meg a mázsás farönköket és nem izommal

2015. aug. 1. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És miből jön az erő?

Csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot.

2015. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó :D:D:D
2015. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi száz fekvőtámasz? Ugye elsősorban mellre és tricepszre hat, ugyanazon izmokat heti kéttőnél több alkalommal nincs értelme edzeni. Regenerálódni is kell. Eddz minden másra is, akár naponta. Húzódzkodj, lábra végezz kitöréseket, a fogásod variálásával a bicepszed is megdolgoztatod. 15 évesen bőven van időd, ezért legyél következetes, kísérletezz, ne siess!
2015. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!