Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kóla, edzés és fáradtság...

Kóla, edzés és fáradtság ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon régóta iszom kólát. Elég nagy mennyiségben napi 2/4L de mégsem vagyok elhízva. El kezdtem edzeni és tudom hanyagolnom kéne a kólát. De ha nem iszom tiszta fáradt és lassú vagyok. Eddig nem kávéztam és rá szokni sem akarók. Van hogy el telik 2-3 nap és nem iszok. Ha iszok is max egy két pohárral. Ice tea , cappy-t és ásványvizet is nagyon szerettem. Van ez a Ízesített az sem lenne , olyan rossz de 2-3L után már nagyon sz*r. Mellesleg naponta 3-4l vizet is iszok.

2015. aug. 1. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az életben maradást valahogy ész és életképesség szinthez kéne kötni
2015. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2liter kólában van kb 160mg koffein, egy csésze kávéban kb 80mg...

attól, hogy iszol 1-2 kávét egy nap, nem fogsz jobban rászokni a koffeinre, mint amennyire jelenleg függesz tőle, de sokkal egészségesebb lenne...

mellesleg 2 liter kólában van 220gramm cukor...

míg egy kávéba kell max 1gramm...

2015. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ba...+

Ha te voltál a legjobb, milyen lehetett a többi spermium?!

2015. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Glissade* ***** válasza:
100%

Ne igyál kólát! Nem hogy 1-4 litert. Semennyit!

Cappyt se igyál, se ásványvizet!

Csak is kizárólag a buborék mentes ásványvíz esetleg a kávé jöhet szóba.

2015. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne idd ezt a sok vacak műanyag üdítőt, mert bele lehet halni. Ha nem kell egy vastagbélrák vagy ha nem akarod, hogy felmondjon az epéd, akkor ne. Az oké, hogy mondjuk néha iszol egy pohárral, de ne napi rendszerességgel.

Igyál inkább kávét.

2015. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyjál fel ezzel a függőséggel a kóla rendszeres fogyasztásával, mert tele van koffeinel és agyon van cukrozva és ki tudja még milyen káros anyagokat raknak még bele, mely igen csak károsíthatja az egészségedet. A 3-4 liter ásványvíz persze szénsav nélküli fogyasztása mindenképpen maradjon meg, mert a szervezetnek szüksége van arra. Azonkívül, az étrendedre is figyelj oda, hogy mit fogyasztasz naponta. Aztán vegyél magadhoz megfelelő étrend kiegészítőt például vitaminokat. Pihenj, és aludjál eleget legalább 8-9 órát, ha arra van igazán szükséged. Ha ezt teszed, akkor egészen biztos lehetsz abban, hogy letudod majd küzdeni a mindennapokban a fáradságaidat.
2015. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mellesleg az a helyzet hogy szeretem a szénsavasat, sokkal jobban tud esni mint egy sima víz. Semmiféle szénsavasat nem lehet fogyasztani?
2015. aug. 2. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz bajod a szénsavtól.
2015. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:
Nem jó a szénsavas!!!!
2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!