Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta alatt töltés?

Diéta alatt töltés?

Figyelt kérdés
12 hete diétázok, még 4-5 hetem van. Az anyagcsere sajnos eléggé belassult, pedig a ch-t is hintáztatom. Arra gondoltam tartok egy ch töltő napot, beszéltem pár ismerőssel, és többen azt javasolták szemét kaja menjen, pl pizza, vagy ilyen, mert azzal többre megyek, mint ha tiszta chval töltök. Tapasztalat?
2015. aug. 2. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

az én tapasztalatom, hogy az ilyen "visszatöltések" mindig elfajulnak és egy feszes diétának a végét jelentik... én jobban szeretek az aerob mennyiségén növelni, a csaló napoknak mindig az az eredménye, hogy egyre többet fogsz diéta alatt is megengedni magadnak...


vagy válts rendesen tömegnövelésre és jópár kg izom után kezdj újra szálkásítani, az izomtömeg miatt könnyebb is lesz.

2015. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az anyagcseréd lassult be, magyarán belédsült a szar, akkor nem pizzát kell rá zabálni, mert attól se lesz jobb, hanem a zöldségbeviteledet emeld meg, a rizst meg cseréld le zabra, csak figyelj, hogy abban van néma zsír is.
2015. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere és az emésztés üteme nem egy és ugyan az... istenem de buta emberek vannak itt :D

Eleve azt nem tudom, honnan veszik ennyien, hogy belassult az anyagcseréjük?

az anyagcsere sejt szinten zajlik, nem igazán tudod gyorsítani meg lassítani... az emésztés egy tök más folyamat, nyilván van némi köze az anyagcseréhez, de nem az emésztés az anyagcsere...

2015. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondom mi legyen, 1 csaló ÉTKEZÉST tarts. Zsírszegény legyen, a ch minősége nem számít és edzés után érdemes csinálni. Zabálj amennyit bírsz és utána állj vissza az étrendre.
2015. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: nem lesz több, nyugi. Nem két hete edzem, van pár èv mögöttem, most is jó már a forma, de szeretnék egy igazán száraz formát elérni.

A lassú anyagcserét arra érrettem hogy a hosszú diéta alatt a szervezet egyre jobban tartalékol, a zsír is csökken, ezèrt javasolta versenyző ismerős a töltést, szó sem volt nagywcről, a zöldsègbevitelem kb 1 kiló.

Köszönöm a választ, én is ilyesmire gondoltam, csak én el akartam osztani egész nap a magasabb cht, de akkor edzés után (az is láb) lesz egy töltés, aztán kiderül mire megyek vele.

2015. aug. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!