Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám méregteleníteni...

Hogyan tudnám méregteleníteni a májam és helyrehozni az emésztésem?

Figyelt kérdés

...A legdrágább, kétes működésű hivatalos tápkieg. cégek által kinyomott termékek és a csodasámántáltosorvosok módszerein kívül?


Egyrészt, mert iszonyatosan pattanásos vagyok (egy négyzetcenti érintetlen bőrfelület sincs az arcomon, bár jórészt már csak hegek), illetve mivel megállt a fogyásom, és sok embertől hallottam, hogy ez felpörgette az anyagcseréjüket (de ha nem is használ a máj méregtelenítése ebben a tekintetben, akkor is szeretnék egészséges(ebb) lenni).


A máriatövis alap, de nem tudom hol éri meg leginkább beszerezni. Esetleg valami más hatóanyag van még?



2015. aug. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Máristövis elég elsőre, bioboltokban van olaj, nekem az jött be a legjobban.
2015. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cinket próbáld meg 30mg-osat. Este egyet.
2015. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@béka:


Nézegettem a cink tápkiegeket. "Szerencsére" pont 25mg-os van... a multimmal együtt az lenne napi 35mg.


Viszont: shop.builderen kérdések-vélemények között írják, hogy vannak akik 50 vagy akár 150mg-ig is felmennek cinkkel, illetve a shop.builder szerkesztősége azt írta, hogy ha valaki egészségmegőrzésen felül valamilyen más cél érdekében szeretné használni, akkor mehet 30-50mg fölé.


Mit gondolsz erről?

2015. aug. 4. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid távon (1-2 hétig max.) mehet 50-100 mg cink.
2015. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja rövidtávon lehet. Én pár hónapja kísérletezem vele, napi 40mg jön ki multival. Nagyon jó tapasztalataim vannak.
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Scitec Liver Support elvileg rohadt jó.
2015. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!