Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas vagy alacsony ismétlés...

Magas vagy alacsony ismétlés szám? Oldal lent.

Figyelt kérdés

[link]


Láttam ezt az edzés tervet és tapasztalatot szeretnék tőletek, hogy valójába melyik is a jobb izomnövelésre és erőre, de főleg növelésre.

Kipróbáltam úgy ahogy le van írva, hogy akkora súllyal csináljam amivel nem tudom megcsinálni a teljesíthetőt. Nagyon bedurrantam tőle, és nekem olyan a genetikám, hogy a mellem nem ér őssze, de edzés végére nagyon megnőtt, majdnem össze is ért, és másnapra izom lázam is lett, mellesleg hamarabb elfáradtam mint a kis ismétlésszámos edzéstervvel. AZ oldalon részletesen le van irva, és tudni szeretném, hogy másnál bevált-e.



2015. aug. 6. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ugy kell megitélni egy edzésterv hatásosságát hog mennyyire durrantál be vagy milyen izomlázad lett tőle másnap
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erőre biztos, hogy jobb a nagyobb súly. Az izomnövelés érdekes kérdés. A nagyobb súly nagyobb hipertrófiát okoz, de én nem látom értelmet annak, hogy annyi akkora súlyt használj, aminél már nem tudsz koncentrálni az adott célizomra. Egyedül összetett gyakorlatoknál, de az meg elég veszélyes, tehát szerintem kezdőként azokat is érdemes jól begyakorolni kis súllyal. Ha nehezen érzed a melled nem is kérdés, inkább maradj kicsit magasabb ismétlésszámon.
2015. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy akár azt is lehetne hogy elkezd 5x5-ozni akkora sullyal amekkoraval tudja szabalyosan vegezni es folyamatosan emeli
2015. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!