Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az AB Generatorra és hozzá hasonló gépekkel?

Figyelt kérdés

Kérlek csak azok írjanak akik tényleg kipróbálták, használták/használják.


Hálás lennék, ha azt is megírnátok mennyit használjátok és milyen eredményeket értetek el (már ha lett eredménye) :)


Köszönöm!



2015. aug. 7. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy drága vacak olyan edzéshez, amit ingyen megkaphatsz, csak a padló kell hozza... Hasprés, lábemelés.
2015. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek csak azok írjanak akik tényleg kipróbálták, használták/használják.
2015. aug. 7. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, mert aki nem használta, mert tisztában van vele mi ez a gép, mert 15 éve foglalkozik ezzel a sporttal az egy tudatlan gyökér és semmit nem tud az eféle csodamasinákról...

Hát felvilágosítalak, egy testépítés rovatban nem fogsz olyan embert találni, aki használ ilyen nevetséges szarokat, mert ez kb a nők lapja kategória... Menj a nők lapja fórumára ott tömegével fogsz ab generátor meg otochiliz

ő meg flabeloszozó csököttagyúakat találni...

2015. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a higgadt szavaidat. Én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi és nem pedig olyan emberek mendemondáira akik osztják az észt, kioktatnak.
2015. aug. 7. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

pedig itt a testépítés kategóriában akár hiszed, akár nem, főleg testépítéssel foglalkozó emberek vagyunk válaszolni, és nem véletlenül nem használunk ilyen vacakokat. Ha ilyen használókkal akarsz kommunikálni, akkor ahogy ajánlotta az előttem szóló higgadt úriember, keresd fel a nők lapja fórumát, mert ott a helye minden fogyasztó meg kockahasat varázsoló csodamasinának.


vedd meg, dob ji érte egy rakat pénzt, legalább lesz egy szoba inasod...

ha meg fogyni, vagy kocka hasat akarsz, akkor tedd rendbe az étrendedet és válasz megfelelő edzést hozzá, ha ismernénk a célodat, tudnánk is benne segíteni.

2015. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
""dobj ki""
2015. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

7-8 kg szeretnék fogyni, a gép pedig ajándék volt. A fogyást pedig nem erre szeretném alapozni, kiegészítésként alkalmaznám. Napi 1-1,5 órát szoktam biciklizni.

Diétázni nem szeretnék, az étrendem viszonylag elfogadható, bár tudom, hogy vannak dolgok amiken még szükséges változtatnom.


Elnézést kérek, csak most vettem észre, hogy rossz kategóriába írtam.

2015. aug. 7. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:

nos ha már megvan a gép, hát akkor használd, elvégre csak megvenni felesleges, de ha már megvan, akkor használni kell.

Fogyni akkor fogsz, ha klória mínuszban vagy, önmagában a mozgás nem elég, mivel hiába mozogsz akármennyit, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz.

Tehát néhány gyors anyagcseréjű torszülöttön kívül, sehogy máshogy nem tudsz fogyni, csak megfelelő étrenddel. Ráadásul miután elérted a célodat, akkor is meg kell tartani az étrendet, hiszen, ha fogyás után felhagysz vele és vissza térsz a "normál" kajálásodhoz, akkor bizony a kilók is visszajönnek.

tehát egy jó étrend kb így néz ki:

[link]


Ezen fellül mozogni kell, a lehető legjobb az aerob tartományú kardió mozgás, mármint fogyás szempontjából, hiszen ennél a mozgásformánál alacsony intenzításon dolgoznak a fő(legnagyobb) izomcsoportok, így kapnak elegendő oxigént és tápanyagot a vérből, így nem fogynak ki a glikogén raktárak és relatíve sokáig tart mire elfáradsz bennük.

Aerob tartományú mozgásnak minősülő tartomány meghatározására van mindenféle csili-vili képlet, de legegyszerűbb úgy belőni, hogy olyan intenzitással mozogsz, hogy még éppen tudj lihegés nélkül beszélni.

Ilyenek lehetnek például: Szobabicikli, ellipszis-trainer, kocogás, gyors gyaloglás, úszás,

ideális esetben 40-60perc hosszú legyen és hetente legalább 3*.


Súlyzós, vagy saját súlyos edzés sem megvetendő, hiszen fogyás közben izomzatot is fogsz veszíteni, hiszen az izmot előbb bontja a szervezet, mint a zsírt. Súlyzós vagy saját súlyos edzéssel arra ösztönzöd azt, hogy a lehető legtöbbet megtartson belőle, sőt egy kezdőnél még minimális izomnövekedés is lehetséges.

Ezenfelül élénkíti az anyagcserét...


Nagyon ajánlom még figyelmedbe olvasnivalónak a Sárga kapszula című ebookot.

2015. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!