Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek vagy szálkásítsak?...

Tömegeljek vagy szálkásítsak? Hogy oldhatom meg?

Figyelt kérdés

180 cm és 76 kg vagyok. A hasamra most feljött egy kis zsír, barátnő, mozi, pizzázás sorolhatnám..

Szeretném mihamarabb eltűntetni, de ilyen testalkattal szerintem azért hülyeség lenne szálkásítani, mivel messze nincs rajtam elég izomtömeg, hogy elkezdhetném. Ha tömeget növelnék továbbra is, csak levenném a ch-t eltűnne szépen lassan ez a zsír? Vagy tömegeljek normálisan tovább? Eléggé zavar


2015. aug. 13. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Most kezded?
2015. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, volt egy 2 hónapos kihagyásom a nyáron, étrend legalábbis erre az időre teljesen megszünt
2015. aug. 13. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
És előtte mennyi ideje edzettél?
2015. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fél éve
2015. aug. 13. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ilyen ciklust. Kezdj bele egy progresszív teljes testes kezdő edzésprogramba. Most olvastam el ezt a füzetet, nem is tudtam hogy van ilyen magyarul. Nagyon hasznos. [link]


Reggelente éhgyomorra menj el gyalogolni egy fél órát, és feszítsd/tartsd tónusban közben a segged és a combod. Súlyzós edzés pihenőnapjain sportolj valami mást, mit tudom én foci ilyeneket szoktak csinálni az emberek.


Egyél minél jobb minőségű szénhidrátokat a nap folyamán, fehérjedúsan. Reggel és este alacsony legyen vagy ne legyen szénhidrátbevitel. Telített zsír bevitel minél alacsonyabb legyen és vigyél be jó minőségű telítetlen zsírokat.(össz zsírbevitel legyen 50 gramm)

2015. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyit szénhidrátot javasolsz? Én 5g/tskg-mal számoltam mindig, tehat 380g ch ment le minden nap. Sok lehet?
2015. aug. 13. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit amennyi jól esik, ne számold.
2015. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!