Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szeteridtol egyebar osszezsu...

A szeteridtol egyebar osszezsugorodnak az ember heréi, de van olyan ia hog teljesen eltunik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam, szteroidot tetszett volna akarni írni. Feltételezem, hogy anabolikus szteroidra tetszett gondolni, nem progeszteronra, depersolonra, kortizonra.

Az anabolikumok virizáló hatásúak, és értelemszerűen lenyomják a saját hormontermelést. Fizikailag nem zsugorodnak össze a herék, csak a hormontermelésük, majd a spermatermelésük válik zavarttá, esetenként elégtelenné. Teljesen csak akkor tűnnek el, hogyha a jó sok koksz miatt fellépő here-, vagy prosztatarák miatt ki kell nyisszantani őket, de ez azért nem gyakori.

A kokszolásnak leginkább az a kellemetlen hatása, hogy használatának abbahagyása után gyorsna összeszedik a felkokszolt izomzat, és mivel hirtelen hímhormonhiány lép fel, immunológiai problémáktól hőhullámokon keresztül impotencián át pszichés zavarokig jó sok minden felléphet. Örökké meg nem lehet szedni...

De a golyók nem múlnak el.

2015. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha kokszolsz nyomjad mellé a tökmagot vagy a tökmagolajat kúra után mert erős fájdalom fogja a golyóidból jelezni a zsugorodást sajnos már volt benne részem nekem is

Tökmag vagy hidegen sajtolt tökmagolajt nyomjad, jót tesz a heréknek

2015. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De, egyén/dózis/alkalmazási idő és szerfüggő a herezsugorodás mértéke. HCG-vel sokáig szinten lehet tartani az alaphormonszintet és a here méretét.
2015. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert csak telorol szarul irok.Csak azert kerdeztem mert lattam egy Rich Pianas videot ahol errol beszel egy szot ejtett arrol hogy el is tunhet de nem tert ki ra teljesen ezert kerdeztem meg,de koszi a valaszokat
2015. aug. 13. 23:56
 5/7 HarciCsiga ***** válasza:
Vissza is lehet forditani valamenyire a herezsugort
2015. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag teljesen, de ez sok mindentől függ.
2015. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
troll detected!
2015. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!