Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést csináljak?

Milyen edzést csináljak?

Figyelt kérdés

103 kiló és 191 cm magas 18 éves srác vagyok.

fogyni szeretnék, és szeretnék nagyobb bicepszett.

edzőterembe nincs lehetőségem eljárni de vettem 2 5 kilós egykezes sulyzót. milyen gyakorlatokat tudtok ajánlani?



2015. aug. 17. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben szálkásíts sztem, a 2 5kg-s annyira elég, hogy tudsz vele oldalemeélst csinálni egy darabig, meg ha összefogod a kettőt egy kézben akkor bicepszezni is kicsit, éppenséggel sajátsúlyos gyakorlatokat minimálisan kiegészíted, de így magában felesleges. Tökmindegy mit edzel amíg nem adsz lesz 20-30 kg-t, azt pedig étrenddel lehet, nem edzéssel, ezért írtam h mindegy. Keress rá h szálkásító étrend, és +15kg-ig biciklizz heti 2-3x 40-60 percet, aztán ha nincs már nagy súlyfelesleged mehet a kocogás is ugyanennyi idő..
2015. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pl fegyencedzés, heti 3*40-60 perc aerob edzéssel, egy rendes szálkásító diéta és kész.
2015. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!