Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Évek óta újra elkezdtem...

Évek óta újra elkezdtem edzeni, jelenleg 181 cm és 106 kg vagyok, elég sok zsír feljött rám azóta így a hasra/derékra fókuszáló edzést csinálhatom akár minden nap az egyéb edzések mellett vagy nem?

Figyelt kérdés
Itt normálisabban kitudom fejezni magam, szóval a hétfő, szerda, péntek napokon szépen el van osztva minden izomcsoport, de mellette sokszor úgy érzem, hogy nincs meg a megfelelő zsírégetés, pedig kevesebb kalóriát viszek be, próbálom normalizálni a szétzilált étrendemet. Tehát a pihenő napokon (is) ha elmegyek mondjuk futni, vagy kardio gyakorlatokat végezni pluszban, az okozna bármi problémát abban, hogy az egyéb izomcsoportok ne tudjanak normálisan fejlődni?

2015. aug. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól bevastagszik a derék és has izomzatod ennyit érsz el vele.
2015. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésem inkább az lenne, ami minden normális embernek hasonló esetben: Hogy tudnék úgy lefogyni, hogy közben nem vesztem el az izomzatom nagy részét?
2015. aug. 14. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel evek ota nem edzettel ezert nalad nem beszelhetunk akkora izomtomegrol ami el tudna veszni egy dieta soran.


Allitsd be az etrended, legyen cel a heti 0,5-1 kilo sulycsokkenes, az aerobot nyugodtan nyomhatod olyan gyakran ahogy csak birod, akar minden nap is. Mellette 3-4 alkalommal kemeny sulyzos edzes, akkor sanszos hogy egyszerre fogsz fogyni es izmosodni.


A 181 centire 106 kilo az rengeteg, van rajtad legalabb 25 kilo felesleg.

2015. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan, és érzem is, ezért szeretnék változtatni. Köszönöm a választ, válaszokat.
2015. aug. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!