Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy bizonyítsam be a szüleimn...

Hogy bizonyítsam be a szüleimnek hogy a fehérje nem káros?

Figyelt kérdés
Iszok fehérje port bár a szüleim nem engedik megkerdeztek három orvost is és azt mondtak hogy tönkreteszi a májam és a himivarsejteket, én már utána olvastam az interneten és megmutattam anyáeknak hogy nem káros de csak az orvosoknak hisznek, mit tegyek?

2015. aug. 19. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Drámaian rossz az elképzelésük a szülőknek a helyes táplálkozásról. Ez a napi 1-2 evés teljesen kiborító, sokszor nulla fehérjével.
2015. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elküldeném őket egy kötelező felvilágosításra, amit egy személyi edző tartana a helyes táplálkozásról, ha már nem tudták a fejükbe verni. Aztán csodálkoznak országos szinten, hogy miért van annyi:


- elhízott

- cukorbeteg

- depressziós

- magas koleszterin szintes

- szív és érrendszeri beteg

- mozgásszervi beteg

2015. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korom alatt mikor még a szüleim megtehették, hogy valamit ne engedjenek, vettem egy dobozos nesquick kakaót, elfogyasztottam, aztán onnantól kezdve annak a dobozában tároltam a csokis fehérjefort, a nagy vödröt, meg zacskókat meg megkértem legjobb haveromat, hogy had álljon el az ő spájzukban... így én ihattam a fehérjémet, anyámék meg tök nyugodtak voltak, hogy teljesen egészséges nesquick kakaót iszom... sőt, néha ők is ittak belőle...
2015. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
That's a good idea! :DDD
2015. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es: naigen...Ott a pont.


Meg én alapból beáldoznék inkább 1-2 biológiaórát az iskolában amiben az ilyen dolgokat elmagyarázzák, és talán akkor nem hinnék azt hogy pl csak úgy lehet fogyni hogy nem eszik semmit az ember meg koplal.

Nem lenne ennyi idióta tévhit meg okoskodás, mert szakavatottabbnak hiszik magukat azok akik sz*rt se tudnak róla, azoknál akik órákat-napokat olvasgattak, informálódtak róla, netán a munkájuk része is...:D:


Rengeteg felnőtt embernek fogalma sincs az ilyen dolgokról..



13: HAHHAHAA Hatalmas forma:DDD You made my day. Hatalmas ötlet :D


Amúgy meg az a kedvencem amikor nagyban szídják a tejsavófehérjét hogy milyen vesekárosító és 1 grammtól is tönkremehet az ember tőle, azt közben meg ők is nagyban zabálják úgy hogy nem tudnak róla, pl süteményekben meg tejtermékekben...:D


Logika néha fáj nekik főleg ilyen téren...Ha alapból folyékony állapotban lehetne kapni akkor abba nem kötnének bele, de persze így hogy por rögtön "káros gyúrópor".mert ugye azért mert por rögtön káros boszorkányságnak tűnik, de az ételízesítőket meg pl teljesen természetes dolognak veszik hogy azokat eszik..::D

2015. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szergej55 ***** válasza:
Ha nem hisznek neked semmiképpen sem, akkor hagyd rájuk. Addig is egyél, amennyit találsz és tudsz, kivéve persze ha hajlamos vagy hízásra. Igyekezz a jó falatokat megkaparintani, amennyiben van tojás, hús és ehhez hasonlók.
2015. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szüleidnek, hogy ezentúl ne egyenek húst, tojást, halat, stb... mert van benne fehérje, ennélfogva tehát káros.
2015. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tej???

[link]

2016. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nesquick kakaós! Nagyon nagy forma lehetsz!!! :D
2016. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!