Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 155 cm magassággal lehet egy...

155 cm magassággal lehet egy nö fitnesz-modell?

Figyelt kérdés

Egy barátnöm azt mondta, 160 cm alatt nincs olyan, hogy izmos test. Ez így nyilvánvalóan nem igaz, de belegondolva egy alacsony lányon tényleg nem mutatnak olyan jól az izmok, tömzsivé teszik az alakot. Tehát nem néz ki jól.

Ti mit gondoltok erröl?


(Èn is ilyen alacsony vagyok, alapvetöen jó alakkal, és úgy gondolom, ha komolyabban venném, lehetnék akár fitnesz-modell is, viszont nem tudom, jól néznék-e ki ilyen alacsonyan kifejezetten izmosan)



2015. aug. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
175 körüliek szoktak lenni a profi modellek, de azért vannak más kategóriák is... valószínűleg nem leszel világhírű profikártyás soha, de attól még modellkedni modellkedhetsz, ha meg vannak hozzá az adottságaid.
2015. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van ahol ketté van választva a mezőny magasság szerint.

a kategóriádat megnyered ez lehet reális célkitűzés az összetettben meg elvérzel valószínűleg a szépségkirálynőből fitneszbe átment csajok mellett.

2015. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem:) és arrol mi a velemenyetek, hogy tenyleg rosszul nez-e ki egy alacsonyabb lany izmosan?
2015. aug. 29. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Észrevételeim szerint rengeteg hasonló magasságú (alacsonyságú :D) izmoscsaj van. Sőt, 170 felett kezdenek el ritkulni.
2015. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az arányoktól függ.

leginkább a végtagok és a törzs hosszának arányán az ízületek vastagságán,mert ilyen piciknél már lehetnek ezzel gondok,pl rövidek a lábak a felsőtesthez képest.

de ott van madonnna,aki szintén ilyen pici,mégis teljesen arányos.

igazából nem értem az aggodalmat az izomzattól,mert a fitmodelleken nincsen olyan jelentős,sőt levonnak ha valaki túl izmos,vagy túl szálkás.

szóval ha izmos kategóriában akarsz érvényesülni az a figure,vagy a testépítés kategóriák nem a bikini vagy a fittmodell.

2015. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyrészt van ilyen alacsony kategória is versenyeken, másrészt meg egy csomó fantasztikus fitnessest tudok mondani, akik 160 alattiak! :P

24L

2015. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!