Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tejsavófehérje? Melyiket lenne érdemes megvennem amelyikről jók a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából mind ugyan azt tudja, hobbi szinten nem lesz különbség tejsavó fehérje koncentrátum és tejsavó fehérje koncentrátum között, akkor sem, ha az egyik 78%-os, a másik meg csak 67%-os.

Mert nem ezen fog múlni az eredmény.


Ezért szerintem hobbi szinten (ismétlem, szerintem és hobbi szinten) érdemes olyat venni, amelyiket szívesen fogyasztod, vagyis ízlik, mert finom.

2015. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 100%-kos Whey Proteint érdemes megvenned. Nekem bevált. De a fejlődésed nem ezen, hanem azon múlik, hogyan étkezel.
2015. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég sokat próbáltam és nekem végül a myprotein natúr jött be. Ha ízesítettet szeretnél akkor myproteinnek is vannak finom fehérjéi de ízre legintenzívebb a scitec de ha olcsóbbat szeretnél ott mhn vagy stillmass. Illetve van most egy 5star nevezetű is de mindenhol azt olvasni hogy nagy része tejpor tehát azt kerüld el.
2015. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!