Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha otthon edzek, akkor is...

Ha otthon edzek, akkor is lehet sportos testalkatom?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy eljárok kondizni,de az nekem túl sokba kerülne,és nem is nagyon akarom,hogy profibb,edzettebb emberek nézzék az én nyűglődésem.Szerintetek megfelelő étrenddel és mindennapos edzéssel el tudok érni egy sportos test? Van akinek így sikerült?

17/F



2015. szept. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha saját testsúlyos edzést végzel otthon, és megfelelő lesz az étrended, akkor is lehet érni a kisportolt testalkatot. Ha súlyzós edzéseket végzel otthon, megfelelő programmal szintén elérheted, hogy megizmosodjál. A súlyzós edzést Hétfő Szerda Pénteken elég végezni.
2015. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2015. szept. 7. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
H-K-SZ-CS-P súlyzós edzés,szombaton futás. :) Legalábbis én így tolom,rendes kaja mellett,meg tömegeléskor se árt a futás.
2015. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!