Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan folytassam tovább,...

HungarianKiwi kérdése:

Hogyan folytassam tovább, érdemes-e fehérjéznem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 63kg 178cm magas.Kb. 1,5 éve kezdtem el rendszeresen edzeni eleinte gyorsan jött az izom, de most úgy érzem, hogy megállt, edzek és edzek, de nem tapasztalom, hogy változna valami is rajtam, csak annyit veszek észre, hogy egyre-egyre szálkásabb vagyok, de az izmom nem nő.Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e elkezdeni a fehérjézést és, ha igen hogyan kezdjem el?
2015. szept. 11. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Istenem mi az hogy fehérjézés??? Mint ha cuccról beszélnél. A húsban is van fehérje, akkor mindenki fehérjézik? Legyen normális az étrended, és jönni fog a tömeg is!
2015. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Ha nem fehérjéznél, már nem élnél.
2015. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy tömegnövelés érdemes-e az én esetemben?
2015. szept. 11. 22:29
 4/4 Osynho ***** válasza:
Izmosodni szeretnél, az izomnak van tömege, tehát kénytelen vagy tömegelni, ha izmot szeretnél növeszteni. :D
2015. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!