Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok otthoni has...

Ajánlanátok otthoni has edzéstervet?

Figyelt kérdés

Mivel buszhoz vagyok kötve, ezért nincs időm még a teremben normálisan leedzeni a hasizmokat, így itthon próbálnék alakítani valamit.


Az egyszerű hasprés már nem elég ellenállás nélkül, viszont ellenállásnak csak súlytárcsáim vannak itthon (nem igazán érzek különbséget, ha mondjuk a mellkasomhoz szorítom és úgy csinálom a haspréseket). Valami ötlet?


A lábemelés nem igazán játszik, mivel kikészíti az alsó hátamat, ami így is elég gyenge sajnos.


/Igen, a szálkásítás részével tisztában vagyok, nem kell "sárgakapszulázni"/



2015. márc. 27. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogy gyenge az alsó hátad? Orvos látta már?
2015. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csináld a lábemelést függeszkedve ha van rá mód! Vagy próbáld meg a hasprést egyszerűen kontrolláltabban csinálni, tartsd meg fent és lassan nyújtsd ki!
2015. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a baj, hogy gyenge az alsó háta. A fekvő és ferdepados lábemelés elég jó tud lenni a hasra, de a csigolyáknak nem biztos, hogy jó. Érdemes inkább függeszkedve csinálni.
2015. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látta orvos. Minden bizonnyal a gerincmerevítőim gyengék. Még testépítő pályafutásom elején szereztem vele sérülést, nyilván nem meglepő, hogy guggolásnál. :) Azóta persze a guggolás formáját kijavítottam, a fájdalom viszont el-elmúlogat, majd egy-egy lábnap után 2-3 napig tart. Húzódzkodással tudnám edzeni, de azt nem bírom még saját testsúllyal, a hiperhajlítást még nem próbáltam (ezt a napokban fogom kipróbálni).
2015. márc. 27. 18:00
 5/9 anonim válasza:
akkor mi lenne ha nem csak hasra edzenél, hanem alapgyakorlatokat csinálnál ami több izomcsoportot is erősít? Főleg a törzset kellene edzened, ha az gyenge, nem pedig pont azt kihagynod
2015. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha az alsó hátad gyenge akkor mindened gyenge.

az a test erőközpontja,kezd el keményen edzeni,mert maradandó sérülés lesz a vége ha gyengén hagyod miközben minden másra meg keményen edzel.

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden edzésem alapját az alapgyakorlatok adják. Guggolások, felhúzások, stb., egy-két izolációs gyakorlatokkal a nehezen fejlődő izmokra. Tudom hogy mi a bajom, és teszek is ellene, nem ezzel van a probléma. A probléma a "hogyannal" van.
2015. márc. 27. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor kezd 4 menet plank-al.

4-5 sorozat lábemelés.

a lábemelést fájdalom határig végezd és a gyakorlat végén menj fel csípőemelésbe és maradj úgy,amíg ki nem megy a fájdalom.

ezután hasprés és a kobra pózzal,gerinccsavarással lenyújtod az egészet.

2015. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasizomra a haskerékre is nagyon jó! Csak figyelj,hogy domború maradjon a hátad amíg csinálod. Ha van szerelhető kézisúlyzód otthon, akkor azzal kipróbálhatod, de elég egy kispárna is,vagy bármi ami csúszik a padlón.
2015. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!