Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez túl sok, vagy még belefér?...

Ez túl sok, vagy még belefér? Esetleg szépnek is nevezhető?

Figyelt kérdés
Szóval, pár éve elkezdtem fogyókúrázni és edzeni, -22 kg-t fogytam. Sokat futottam, guggoltam. Ennek hatására a lábaim ha befeszítem ilyenek: [link] , befeszítés nélkül természetesen nem ilyen,viszont van egy érdekes formája, tehát nem teljesen szögegyenes, hanem látszik hogy edzett. +ha szoknyában vagyok akkor is látszik mikor lépek. Ez nagyon borzasztó? Fiúk és lányok véleménye is érdekelne. 16/L

2015. szept. 16. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond.
2015. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Csinos, szuperül néz ki.
2015. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Naturálban nem leszel túl izmos.
2015. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sowilo ***** válasza:
A lányok szerint borzasztó, ha bármiféle izom látszik rajtad, de a fiúknak bejön. Ha heteroszexuális vagy, akkor nincs mitől tartanod. Sőt, nagyobb izomtömegnél sem lesz ilyen problémád.
2015. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A comb elég jónak néz ki.Amúgy ennek a póznak a bemutatása ebből a nézőpontból szokott történni,nem oldalról [link]
2015. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

szerintem fantasztikus! :)

24F

2015. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem sok, szerintem szép az izmos láb:D mellesleg lány vagyok, nekem mondták már h a túl sok izom a lányon nem szép, úgyh ne vigyem túlzásba a sportolást:D de kit érdekel:)
2015. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Picit fellélegeztem köszönöm!:)

Ami zavart mindig is, hogy mikor állok, csak úgy spontán ugye oldalról sem egyenes a lábam hanem a combom hátulján is kitülemkedés van, tehát látszik az izom, és gyakran megjegyzik, hogy "milyen izmos lábad van :oo ", nem tűnik negatív kritikának, de mikor meglátok az utcán egy 48-50 kg-s lány gyönyörű vékony egyenes lábakkal picit elmegy az önbizalmam..

2015. szept. 17. 18:02
 9/22 anonim ***** válasza:
A vádlid innen nem látszik extrának, a combod viszont jó. Ilyen a jó láb, nem a piszkafa. Na meg piszkafából már van elég, aki olyat akar, talál bőven, de aki ilyet szeret, annak át kell kutatnia a széles e világot :\
2015. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs vele gond, izom, befeszítve látszik, hogy létezik, hogy lehetebbe belekötni? OK, tudom, én is láttam már a fogyókúrásban lányt, aki előadta, hogy 2 évvel ezelőttig sportolt és borzalmasan izmos meg hogy izomból akar fogyni...

Én nő vagyok, nem izmos, de remélem, egyszer egy kicsit az leszek, szerintem nagyon szép a normális mennyiségű izom, egy nő pedig naturálban nehezen lesz túl izmos (bár nekem a nagyon kigyúrt láb már nem annyira tetszik nőben, valahogy aránytalannak látom, de lehet, hogy csak én láttam olyan nőket, akik főleg lábra edzettek, nem tudom).


A 48 kilós vékonylábúak nekem nem annyira tetszenek... Fene érti, mindig a karcsú test tetszett, aztán egypár éve hirtelen váltott az ízlésem, s egy karcsú szexbombáról az jut eszembe, hogy felszedhetne pár kiló izmot... Vagy többet... Joga van nem tenni, de annyira jól néznek ki a finoman dudorodó izmok :)

Kérdező, mindenkinek sosem fogsz megfelelni, de némi izom jól jön és sokaknak tetszik.

2015. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!