Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredményt érhetek el...

Torro Botond kérdése:

Milyen eredményt érhetek el heti 5 edzés mellett?

Figyelt kérdés
Heti 5 darab 1.5 / 2 órás edzés mellett milyen fejlődést érhetek el?

2015. szept. 18. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ... hogy nézel ki/ mit és mennyit eszel/ pihenés. 2 óra edzés heti 5x sok lesz, elég napi 1 óra maximum, ha tömeget akarsz megnövelni. 3 hónap alatt már lehet látszatja, de hogy megmaradjon ezt folyamatosan kell csinálni. naturálon elég korlátozottak a lehetőségek és nagyban függ attól is, hogy hány éves vagy. Jay Cutler nem leszel natúrba, de egy Lazar Angelov közeli (olyan se leszel) fizikumot lehet hozni
2015. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fehérjeporok nélkül is ugyan azt az eredmény lehet elérni csak lassabban?
2015. szept. 18. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
nem teljesen. szteroidok nélkül nem érheted el azt a szintet, mint egy profi. viszont fehérjeporok nélkül is hozhatod a maximumot naturálon, de ahhoz jól kell kajálni. persze ezek segíthetnek, de nem feltétlen kell ragaszkodni hozzá
2015. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szteroid az kizárt...nagyon megvetem az ilyet és persze impotens sem akarok lenni :))...Szerintem meg nem is annyira szép mikor valaki akkora szteroidos állat.
2015. szept. 18. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod nem mindenki nagy barom aki kokszol. Vannak kis srácok is, akik tolják, viszont nekik elképesztő erezettségük meg definíciójuk van, amit natúrba nem hozol.
2015. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Proteinnel semmi bajom...akinek van pénze rá annak sok sikert hozzá de én nem lennék annyira büszke az eredményeimre ha szúrnám magam.
2015. szept. 20. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem jó hozzá állás. miért ne lehetnél rá büszke? a munka benne van és a diéta nehézsége is.. sőt még több lemondással járna. pl. no pia, no cigi stb... nincs edzés kihagyás sem és sorolhatnám. átlagos emberből átmész komoly sportolóvá, ez pedig koránt sem szégyen, inkább büszkeség, szerintem..
2015. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most sem cigizek és nem is cigiztem soha...pia meg csak 1-1 hétvégén csusszan le de akkor se annyira sok...Diéta azt így is próbálom tartani viszont én sokkal büszkébb lennék magamra ha önerőből semmilyen "kiegészítő" nélkül is el tudnék érni egy az átlagnál jobb szintet.
2015. szept. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!