Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben nem probléma,...

Konditeremben nem probléma, ha csak egy gépet használok hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el futni és rájöttem, hogy így könnyebben le tudom vezetni a stresszt, ezért arra gondoltam, hogy a hideg téli napokon futópadon fogok futni a konditeremben. Van valami etikett erre vonatkozóan, hogy nem lehet egész nap egy gépet használni (bármilyen gép), vagy ha veszek egy havi bérletet, akkor ott helyben azt használok és akkor amikor nekem tetszik?

2015. szept. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehetnek ennyire önállótlan idiótäk az emberek?
2015. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában több futópad van.. És nem szoktak odamenni futás közben a népek az éppen futóhoz, hogy figyu má' mennyi van még hátra...
2015. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Nem lesz belőle semmi gáz, fuss nyugodtan addig, ameddig jól esik.
2015. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb teremben van szabályzat a futógépekre pont az ilyen problémák elkerülése végett.


Ahol kevés gép van, ott gyakran csak bemelegítéshez 15 percre használhatod, ahol sok, ott is szokták kérni, hogy fél óránál többet ne tölts a gépen.


Az egy másik kérdés, hogy mennyire tartatja be a terem a szabályzatot, de azért azt nem nehéz magadtól sem belátni, hogy nem az edzőtermi gépeken kell a maratoni felkészüléshez szükséges 3 órás LSD-t futni...

2015. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerze ***** válasza:
Több gép van, azt meg tényleg senki ne mondja hogy oda mennek hogy "figyelj már srác 1órája futsz én is ide szeretnék jönni." Nyugodtan fuss amennyit akarsz :D
2015. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó négy választ. Laikusként gondolom nem probléma feltenni egy ilyen kérdést, pont az első válaszolóhoz hasonló személyekkel való konfrontáció elkerülése érdekében, mivel feltételezem, hogy a konditermekben is létezik egy bizonyos etikett.
2015. szept. 20. 13:38
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem ameddig van szabad gép, addig semmi gond.
2015. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!