Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 12F vagyok és gyorsan szeretné...

12F vagyok és gyorsan szeretnék izmosodni, de nem sújzókkal lehetséges?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy aki fiatalkorban súlyzózik,annak az izma növekszik és nem a magassága.Nem vagyok kövér de vékony se.Sajnos szeretem az édességet:( főleg hasra és karra szeretnék gyúrni.A fekvőtámaszon a felülésen és a hasprésen kívül mondanátok még ilyen gyakorlatokat,edzésterveket?

2015. szept. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, pénzt nem akarsz munka nélkül? :D
2015. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
próbáld ki az insanity-t :)
2015. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úúúrisssteeeen... emelgess könyveket fiam.. legalább agyra izmosodj, ha már arra nem sikerült. Ne kezdj bele 12 évesen. majd 10 év múlva, jó? Akkor is számíts arra, hogy pöppi kis kukikád lesz.
2015. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Drága fiam, 12 éves vagy, vedd tudomásul, hogy ilyen korban azért a testednek vannak korlátai. Saját testsúlyos edzést el lehet kezdeni, és nagyon szépen fogsz tőle fejlődni, sőt, azért 12-15 évesen is illik tudni fekvőtámaszt meg húzódzkodást meg ilyeneket csinálni, szóval én afelé venném az irányt. Majd ha az már kevés lesz, akkor mozgathatsz súlyokat.
2015. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Biztosíthatlak, hogy az izomnöveléshez nem kell sújzó.

A legnagyobb testépítők sem használnak sújzót.


Viszont a magyar helyesírás elsajátítása mellett ajánlom, hogy a súlyzókkal is ismerkedj meg, nem fog ártani.

2015. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gonoszok vagytok.

Nincs gyors izmosodás,a testednek korlátai vannak.

Csinálj fekvőtámaszokat,húzodzkodást,tolodzkodást,felüléseket.Ilyen fiatalon nem hiszem,hogy bármit is el tudnál érni az edzőteremben.(Tudás,és a pénz hiánya miatt.)

Remélem tudod,hogy hasra gyúrás nem egyenlő a fogyással.Minden áldozatokkal jár,ahogy a megfelelő alak is,szóval vagy az,vagy az édességek,ez már csak rajtad múlik.

Ha bármi kérdésed van,írj privát üzenetben,szívesen segítek,ha tudok.


Ui.:A fiatal korban kezdett (súlyzós)edzés nem befolyásolja a növekedést.

2015. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyni is akarsz vagy azt akarod, hogy könnyebb dolgod legyen,akkor ne egyél annyi édességet :D
2015. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem eszek sok édességet csak szeretem :)

Köszönöm a válaszokat,segítettek

2015. szept. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!