Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges így egyszerre...

Lehetséges így egyszerre fogyni és izmosodni is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

175cm magas, 80 kg vagyok. Van rajtam kb 8-10 kg zsírfelesleg, amit le akarok adni.

De szerném, ha valamennyi izom is jönne fel a zsírvesztéssel együtt (tudom, hogy nem fog annyi, mint amennyit zsírból fogyok.)

Minden nap 45 perc szobabiciklizést csinálok és 2 naponta súlyzós edzés kb szintén 45 percet.

Amit eszek: reggel zabpehely a jobbik fajtából, napközben 500 g csirkemell(természetesen alacsony szénhidrát tartalmú köretekkel: zöldség, barna rizs, stb) és 2 adag biotec nitro pure whey gold (általában reggel a zabpehellyel és este).

Tudok így a zsírvesztéssel egyszerre valamennyit izmosodni is?

Tervezem elolvasni a sárga kapszula könyvet, de most nagyon elfoglalt vagyok, ezért kellene gyorsan a válasz. Megy mindenkinek a zöld kéz!



2014. máj. 28. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csak ugy lehet ha erosodsz ugy hogy a sulyod nem nő. Esetleg nagyon lassan csökken.
2014. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a homeosztázis miatt a szervezeted bróbál alkalmazkodni ahhoz, amit teszel vele, de a szálkásító étrend arról szól, hogy a szervezeted több energiát használ, mint kap... izomzatot nem tud a szervezeted építeni a semmibõl.
2014. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1,2 köszönöm!


Min kellene akkor változtatni?

Nem feltétlenül az a célom, hogy az összes kocka a hasamon élesen kilátszódjon, meg az utolsó hajszálér is a kezemen.


A legfontosabb a zsírleadás a hasamról, illetve, hogy valamennyi izom jöjjön fel karra, mellre, vállra.


Esetleg ha megnövelem még jobban a fehérjét(bár ezt a fél kg csirkét is csak nagy nehezen tudom legyűrni,ezért is iszom még mellé a biotec-et.)?

2014. máj. 28. 11:44
 4/22 anonim ***** válasza:

Sperseus

A fehérjét megkapná.

2014. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk fehérjében már így is a 2g / kg felett vagyok.
2014. máj. 28. 11:47
 6/22 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme 2g/tskg feherje fole menni. Izmosodasra/zsirleadasra nem lesz hatással. Akkor egyék többet ha gondod van az éhséggel.
2014. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4-es ezt hogy érted? Tehát jó lehet, ha emelem a fehérjét? Mennyivel emeljem?
2014. máj. 28. 11:48
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem, 2g/tskg az bőven elég.
2014. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

:) persze, nem kell mindent szó szerint venni.

80 kg nem "sok", erre a strandszezonra már úgysem fogsz formába jönni, én a helyedben olvasnèk sokat a témában, sárga kapszula stb stb, el kezdenék tömeget növelni és rendszeresen súlyzós edzést végezni, majd jövõ márciusban elkezdenék leszálkásítani és akkor jövõ nyárra már nézhetsz ki valahogy.

2014. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es: Ez most a strandszezontól független, csupán a feleslegemet szeretném leadni.

Nem sok a 80 kg?? Nekem eddig minden orvos azt mondta, hogy sok.

A "rendszeres" súlyzós edzés alatt mit értesz? Mert én úgy tudom, hogy csak 2 naponta célszerű csinálni, mert úgy van ideje fejlődni az izomnak. De hallottam olyat is, hogy elég lenne heti csak 3-szor.

Vélemény?

2014. máj. 28. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!