Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyjak a derekamból?

Hogyan fogyjak a derekamból?

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony lány vagyok: 160 cm, 54 kg.

Viszont mostanában azt vettem észre, hogy úszógumim lett.


Decemberben lesz a szalagavatóm, addigra tudnék belőle fogyni?

Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, de futással, ellipszissel és persze étrenddel véghez lehetne ezt vinni?



2015. szept. 27. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"Decemberben lesz a szalagavatóm, addigra tudnék belőle fogyni? " Igen

Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, de futással, ellipszissel és persze étrenddel véghez lehetne ezt vinni?" Igen


Hajrá

2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
54 kilósan szerintem nincs úszógumid, de mindegy. A sport még nem ártott meg.
2015. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fő kérdésre is írjatok légyszi'!
2015. szept. 27. 20:53
 4/5 anonim válasza:

Ahogy írod, helyi zsírégetés nincs, tehát ha a derekadból fogyni akarsz, mindenhonnan fogyni fogsz.

Én nem vagyok profi, de ami nekem férfiként bevált az alhasi zsír eltüntetésére, az az ugrálókötél. Fél évnyi futás és tabata alatt nem fogytam annyit a derekamból, mint 2 hónap ugrálókötelezés alatt. Viszont ahhoz kell egy edzettségi szint, hogy legalább 20-25 percet ugrálj kisebb szünetekkel.

És ismétlem, nem vagyok profi, lehet csak nekem jött be.

2015. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
le tudsz fogyni addig. mozogj sportolj nézz akár a Youtube-on has comb derék csípő stb. erősítő gyakorlatokat nem sokkal de egy kicsivel egyél kevesebbet és amit eszel az legyen egészséges és laktató.
2015. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!