Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap alatt mennyi változá...

Egy hónap alatt mennyi változást lehet elérni látványra tömegnövelő, intenzív edzéssel?

Figyelt kérdés

most határoztam el, hogy bele kezdek a súlyzós edzésbe, mellette eszek rendesen, és tápkiegészítőt is iszok mellette..igazából nem akarok nagy eredményt, 50 kiló vagyok, eddig sehogy se sikerült kilókat felszednem akármennyit ettem, célom a 60 kiló egyelőre és tudom hogy nem egyik napról a másikra fog jönni, sőt nekem talán még nehezebb ilyen génekkel (anyám rendkívül vékony, ő se tud sehogy se hízni)

de azért érdekelne hogy egy hónap múlva látszódik e rajtam minimálisan már izom, szeretném ha a karom vastagabb lenne mert zavar már..igen, már jóval előbb elkellett volna kezdenem gyúrni, de "felvilágosultam" mára és megpróbálok izmot építeni magamra


2015. szept. 27. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Első 6-12 hónapban havi 1kg izom, tehát 6-12kg izom összesen.
2015. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!