Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok növelni a tömegemen,...

Nem tudok növelni a tömegemen, szénhidrátot nyomjam jobban vagy a zsírokat?

Figyelt kérdés

63kg vagyok, 5g-mal szoroztam a szénhidrátot tehát kell 200g rizs, kiegészítésként napközbe mondjuk pufirizs és azzal megvolna a szénhidrát, a zsírt nem tudom hogy legyen abból 100g-ot gondoltam abból a fele telítetlen, és egy egész mellhús, zöldségnek meg ami jön.

Vitaminnak meg mega daily one


2015. szept. 30. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Kb hány kalóriát eszel meg egy nap?
2015. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
178 cm vagyok, nem számolom a kalóriát
2015. szept. 30. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
178/63 az elég soványnak tűnik, ha eszel rendesen és nem sikerül növelni a tömeget, akkor beszélj a háziorvossal, lehet hogy valami pajzsmirigy probléma van. (legtöbbször az szokott kiderülni) Ez nem azt jelenti hogy biztosan emiatt van, de célszerű csinálni egy vérvételt.
2015. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tenni hogy hogy fél évvel ezelőtt voltam 55-57
2015. szept. 30. 16:22
 5/8 Kisboltos ***** válasza:
azért 5g/ttkg ch még nem valami sok. ha 8-tól nem nősz, akkor vannak gondok.
2015. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Musclemore ***** válasza:

178/63 nem durván sovány...gondolom fiatal vagy..

Tuti egészséges vagy, csak gyors az anyagcseréd.

Szerintem kevés lesz a ch.Megvan az 5g/ttmgkg?

2015. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, általában meg van, de van amikor biztos kevesebb megy be, ezért is lett ilyen gyatra az a minimális fejlődés, az anyagcserém is gyors lehet mert ezt tapasztalom.


4x eszek ebbe a reggeli is ott van, mert ennyi fér bele egy napba, ha a 3 óránkénti evést nézzük.

7-8ttkg-ot durvának találom, azt sem tudom hogyan próbáljak meg bevinni annyi kaját amennyi fedezi azt az értéket :) Mit javasolnál?

2015. szept. 30. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én teljeskiörlésű tésztából kva sokat meg tudok enni és 100g-ja olyan 65ch, próbáld meg azt. Rizsből én se tudok egy 125gros zacsinál többet egyszerre megenni, de tésztából 20-25 deka könnyen lecsúszik.
2015. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!