Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő étkezés nem...

A tömegnövelő étkezés nem egészségtelen? Úgy érzem sokszor, hogy túleszem magam, hogy tudjam teljesíteni a szükséges adagot. De nem hízok, nem zsírosodok. Egészséges ez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 21:55
1 2
 11/15 Musclemore ***** válasza:

Irigyellek.:'D

Am vigyél be telítetlen zsírokat, gondolom eddig erre nem figyeltél.

Olajosmagvak nálam a best tömegelésnél, finom, egészséges, jó zsírbevitel(meg az a20g növényi fehérje se.elhanyagoldható/100)

2015. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendben miért lenne magas a fehérjebevitel?Legfeljebb a szálkásítás alatt van átlag emberéhez képest magasan.És miért kellene hozzá egy halom kiegészítő 10es?A hagyományos tömegnövelés a rengeteg ch,gyors ch miatt okozhat egészségügyi gondokat,nem pedig a fehérje miatt.A fehérje akkor okozhat gondot ha mellé nem iszik elég folyadékot,nem eszik kellő mennyiségű rostot vagy ha nem diagnosztizált laktózérzékeny és nyakalja a tejsavófehérjét.
2015. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 *Glissade* ***** válasza:
Nem tudom, de amikor egyszer elküldte nekem képen (egy férfi testépitő), hogy egy nap mennyi húst és mellé köretet (ch) eszik meg... én annyi csirkével egy teljes hétig el lettem volna... :D
2015. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem egy oroszlán sem eszik annyi fehérjét, mint ő. ;-)
2015. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 *Glissade* ***** válasza:

Pedig az edzés miatt én is elég jó evő vagyok...

Különösen a Cross Traing vagy kettlebell hozza meg az étvágyamat.

De még úgyis tored annyira, mint annak a testépítónek...

2015. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!