Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehetett a baj futásnál?...

Mi lehetett a baj futásnál? Köze lehet a testépítő edzésemhez?

Figyelt kérdés
Az iskolában 150 métert mért fel a tanár. Én olyan 14,30 körül szoktam futni, de valamiért nagyon nem ment most. Rengeteget rontottam 15,10 lett. Lelassultam volna a guggolásoktól? Vagy közrejátszott az, hogy mostanában szellemileg és lelkileg nem voltam a toppon? Napok óta rosszkedvű voltam, szorongtam, enyhe depresszióm is van, ami a futás napjára enyhült, de nem voltam jó formában agyilag. Ürességet éreztem gyakorlatilag, azt sem tudtam hol vagyok. Aznap semmi sem sikerült.

2015. okt. 10. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el ujból allokepessegre is edzeni,javulni fog ez!
2015. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Edzem állóképességre, tavasz óta egy héten 2x-3x megyek futni.
2015. okt. 10. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rossz rajt is okozhat ekkora elterest, en a helyedben nem esnek ketsegbe... miota edzem en gyorsabb lettem szoval nem hinnem hogy ott a gond. Bar van futo baratom aki abba hagyta a kondit mivel futashoz nem kell annyi izom.
2015. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Remélem jobb lesz.
2015. okt. 10. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!