Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is szokott a gyakori...

Titeket is szokott a gyakori kérdések motiválni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ha nincs kedvem tornázni akkor feljövök ide, átolvasok pár kérdést és megjön a kedvem az edzéshez :D ,van akivel ugyanez a helyzet? :D

2015. nov. 2. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy motivál. Amint meglátom, mennyi hülye van itt, 5× olyan okosnak érzem magam. ;)
2015. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igen, pl mikor elolvasom pár szánalmas ember hozzászólását vagy kérdését egyből úgy érzem hogy mennem kell gyurni utána meg tanulni nehogy úgyvégezzem mint ők xD
2015. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A tegnapi rizses kérdés az nagyon motivált ma is azt vittem a suliba mint az elmult másfél évbe
2015. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem nem, én csak néha elborzadok itt egy-egy képtelen szituáció láttán, vagy pedig jót nevetek, hogyha valami olyasmivel találkozom; esetleg szitkozódok egy sort:)
2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
*Ja meg hát na jó, most jövök rá -előző komizó vagyok- hogy esetleg hát nem tom, jó az embereket tanácsokkal ellátni; hogy segítek nekik, ezzel nekik adok valamit, valami kis mankót a problémájuk megoldásának útján, és ez jól esik, hogy adok nekik valamit, ezt szeretem. És akkor esetleg, ha úgy vesszük, ez további válaszadásokra motivál, és nem érdekelne, ha lepontoznák, de azért, ha látom, hogy százon van valamelyik válaszom, akkor arra még külön büszke is vagyok olyankor:):)
2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 jo hir! :)
2015. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is ezért vagyok itt.

Néha van egy-két érdekes kérdés és rá hasznos válasz, amiért megéri.


A probléma (bár ezt nem kérdezte senki) az, hogy 3 kérdésből 2 pár sablonra épül.

ELérhetem-e ezt naturálba; mit érhetek el x idő alatt, ez naturál-e, elég jó-e az edzéstervem, 1x voltam kondizni kieget akarok, mennyi felülés a kockahas és néha szteroidosok.


Olyan ez, mint bármi más. Szemezni kell a szarból a kukoricát.

2015. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én szoktam nézni motivációs videókat ha nincs kedvem az edzéshez de azok nemfogtak meg, de ha ide feljövök olvasgatni egyből megjön a kedv
2015. nov. 2. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek meg nem kell motivácio
2015. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen,biztos van
2015. nov. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!