Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv segítség?

Edzésterv segítség?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves 74 kg-os 197 cm magas srác vagyok. Szeretnék elkezdeni edzeni, mivel eléggé vékony vagyok, nem mondanám magam abszolút teljesen gyengének, de jó lenne egy kis plusz izomzat, plusz kilók. Nem szeretnék csak úgy a semmibe edzegetni, szeretnem ha komplett tervem van.Viszont én teljesen kezdő vagyok még, egy kis konditermi lehetőségem van, illetve saját testsúly. Mit ajánlotok ti? Hogyan érdemes elkezdeni? Beosszam, hogy melyik nap mire edzek? Esetleg alap gyakorlatok kezdéshez? Előre is köszönöm a segítségeteket !

2015. nov. 9. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ennyire nem tudsz semmit akkor sarga kapszula és powerbuilder
2015. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha azt hiszed, le lwhet ezt írni itt... szerinted, ha egy zsonglőr leírja, hogy kell hat labdával zsonglőrködni, akkor te is meg fogod tudni csinálni? Keress meg egy edzőt...
2015. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy lehülyéztél úgy hogy nem fogtad fel a kérdést :) A neten is találni rengeteg edzéstervet én csak szimplán nem tudom mivel kéne kezdenem. Kezdő vagyok elinduláshoz kellene kis segítség. Szívesen fogadok bármilyen építő jellegű hozzászólást, de egymás hülyézését kérem mellőzük :) Köszönöm !
2015. nov. 9. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!