Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2L-es üveggel is lehet karra...

2L-es üveggel is lehet karra edzeni? Mien edzés tippjeitek vannak kar edzésre? (bicepsz és tricepsz) 14/F

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az tele vízzel pontosan 2 kg, ami nem valami sok. Inkább ruházz be olcsóbb felpakolható kézisúlyzókra.
2015. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5e ft a decathlonba onnan van az összes edzös cucom 20kg os t kapsz 10-15 ezerért amivel kezdésnél egy jó étrenddel akár 10kg ot is felpakolhatsz magadra

már ha nem csak kara edzel

2015. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-ik köszi a tanácsokat a 2l-es üveg csak ideiglenes amíg gyűjtögetek de utána normálisat veszek :) nem csak karra edzek de a has edzést élvezem ezért naponta edzek hasra a caynax A6W-val :) (nem termék megjelenítés)
2015. nov. 3. 19:59
 4/7 EmiEmii ***** válasza:
Ha már mindenképpen üveg kell, akkor van az az 5 literes csepp alakú. A foganytúja miatt könnyen lehet vele bicepszezni. A 2 kilósnál csak többet ér.
2015. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire megoldható neked. Én a 2 literes üveget megtöltöttem sóderrel (plusz vízzel, amennyit fel tudott szívni), így lett kb. 4 kg. Elég rossz a fogása, szóval ez is inkább ideiglenesen lehet jó, de az már mégiscsak nagyobb súly.
2015. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annak idején táskát pakoltam teli könyvekkel, azzal is tudsz karra, mellre, vállra, hátra edzeni. De akár egy fa vagy fém széket aminek van súlya, megfogva a lábánál is tudsz karra edzeni. Egy 2 kilós üdítős palackkal nem sokra mész.
2015. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) az A6W-ról valakinek tapasztalata van?
2015. nov. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!