Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeturmixot isztok?

Milyen fehérjeturmixot isztok?

Figyelt kérdés
Melyik jobb minőségű, és jó ár/érték arányú?
2015. nov. 12. 16:03
 1/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

A minőséget nem tudod tesztelni, mert nincs laboratóriumod. Csak a fejlődésben fogod látni esetleg.

Számold ki, adott termékből 1 gramm fehérjét hány forintért kapsz meg. Ekkor már össze tudsz hasonlítani az egyes termékek árát.

2015. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Minek turmix?

Nem attol leszel nagy hogy megiszol napi 1 turmixot hanem hogy mennyi kaját viszel a szervezetedbe, meg hogy edzesz e!!

2015. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért van minden kérdésnél egy ilyen nagyokos, aki elmondja hgy nem is kell turmix enni kell eöööö.....Én pl hogy a kurv.a any.ádba egyek min. napi ötször, amikor 12 órázom, és egyszer van kajaszünet?? A turmixot meg lehúzom, és kész, helyettesít egy étkezést. Bocs már hogy nincs időm 2 óránként megteríreni egy jó zabáláshoz.
2015. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Stilmass Whey 80 Powder-t.Nincs olyan jó,mint a Scitec,de az ára sokkal jobb.
2015. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami van.


Ne lihegd nagyon túl, biztos ajánlottak már 2-3 fajtát vagy a teremben tudod kérdezni az arcokat.

2015. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, egyelőre egy válasz érkezett a kérdésre... :D

és igen, tisztában vagyok, hogy enni kell, már van egy étrendem, csak ahhoz kellene fehérje, ezért gondoltam kiírom a kérdést, hogy nektek mi vált be!

2015. nov. 12. 20:33
 7/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Két kérdésed volt.

A másodikra válaszoltam.

Az elsőre: Myprotein Impact WP. Olcsó és jó.

2015. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!