Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Árthat a májnak a fehérjepor...

Árthat a májnak a fehérjepor (Protein)?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok már elég rég edzek az étrendem is rendbe van,Szeretnek kiprobálni valamilyen tömegnövelöt vagy fehérjeport,a Gigant Pro Mass ra gondoltam árthat ez a májamnak,mert ez másra nem káros.

2015. nov. 17. 17:49
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
Amíg nem lódozisban viszel be fehérjét, nem fog ártani, akár por formában eszed, akár más módon.
2015. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem honnan jön mindig ez a máj téma. A máj funkciója a méregtelenítés. A fehérje por szerinted mérgező?
2015. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A májnak rengeteg funkciója van ám, mindenféle érdekes folyamatok zajlanak benne a szénhidrátok, aminosavak, zsírok főszereplésével...


Mindazonáltal a fehérje nem ártalmas, ha nem eszünk belőle extrém sokat, de erről nem a por alak és a koncentrált forma tehet... Ahogy ezt már más is leírta.

2015. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahoz rohadt sok fölösleges fehérjét kell enni
2015. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vesét terhelheti túl ha valakinek magas a fehérje bevitele és közben alacsony a folyadékbevitele.Ezért legyen meg a 20kg/1 liter folyadék.Valamint a húgysav szintet emelheti egészségtelen mértékben ha kevés a rost mellé.Ezért legyen a sok fehérje mellé elegendő zöldség.A tömegnövelő pedig cukor ezt nem árt tudnod.Ezért a cukor ivás helyett inkább rendes étrendet állíts össze és a kalória plusz egy részét zsírból fedezd a cukor helyett.
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. nov. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!