Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin töltés alatt hasmenés,...

Kreatin töltés alatt hasmenés, de csak 5 nap után lehetséges?

Figyelt kérdés
Tömegelek, elkezdtem kreatint szedni, (kreatin monohydrat) feltöltés + szintentartós módszerrel. Napi 4x5g-ot viszek be, egyenletesen elosztva, amit minden esetben egy szénhidrátos étkezés követ. A feltöltési szakasz 4. napjáig semmi bajom nem volt az ég világon, és kezdtem is már érezni a pozitív hatását, viszont az 5. nap reggel, a szokásos 5g kreatin 5dl vízzel lement, majd elkezdtem kajálni. Kb 15 perc elteltével (még kajálás közben) hirtelen elég durva hasmenés tört rám. Ha ez most a kreatintól, akkor eddig miért nem volt tőle semmi bajom?

2015. nov. 20. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem bírja a gyomra a kreatint. Simán lehet, hogy csak az 5. nap cseszi szét a gyomrod. Ha mindenkép ragaszkodsz hozzá, hogy folytatni akarod, várj pár napot amíg helyreáll a gyomrod, aztán ne feltöltést csinálj, hanem napi 5g és ennyj. Ugyanott leszel így is. Ha így ssm bírja a gyomrod, akkor felejtsd el a kreatint, amúgy is túlsztárolt kiegészítő ez.
2015. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Nem kell feltölteni. Símán szedd a napi adagot, kicsit később jutsz el a "feltöltöltt" állapotba, és akkor mi van? Nincs túlsztárolva, az egyetlen legális kiegészítő, ami bizonyítottan működik.
2015. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem ez a mérvadó de rám pl. sosem volt semmilyen hatással. Kétszer használtam életemben, már nem voltam kezdő, normális étrend, minden, ahogy a nagykönyvben le van írva és kb. semmit nem tapasztaltam abból amit mások. Lehet ufó vagyok. Sima monohidrát volt mindkét esetben. De őszintén szólva nekem nem is hiányzik.
2015. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kreatin a legtöbb embert meghajtja ha egyszerre túl nagy adagot visz be a szervezete tolarenciájához képest.


Próbál meg egyszerre csak a felét bevenni és esetleg napi kisebb adagot vegyél be. Aztán később megpróbálhatod megint vissza emelni ha szükségesnek érzed.


Egyébként a kreatin csak a szedést követő két hónapban van akkora hihetetlen erő többletet adó hatással. Utána ki kell hgyni pár hónapot és azután megint lesz érzékelhető erő növekedés.


A másik nálam igazoltan bevált szer a HMB. Az a kreatin hatásához hozzá adódik és a HMB-t szedheted akár folyamatosan, annak nem csökken a hatása és nem is hajt meg. A HMB bevétele után kb másfél óra múlva tetőzik és kettő és fél óra után csökken a felére a hatóanyag mennyisége, a hatás. Azért jók ezek a szerek, mert tényleg jó érzés, amikor más esetekben kiegészítők nélkül már fáradtabb és lassan elnehezül az ember, ezekkel a kiegészítőkkel, egészen kis pihenők után már megint jókora energiát érzünk magunkban, és nem, csak érezzük, mint a koffeintól, hanem tényleg meg van az erő ezektől sokkal tovább is mert mozgósítják az anyagcserét.


A kreatin az izom anyagcserét javítja és a HMB mint aminosav a zsír felhasználást segíti elő. persze a HMB működéséhez az izmot sokkszerű terhelésnek kell kitenni egyik leírás szerint.



Érdemes beírni a keresőbe a két szót egymás mellé:

"kreatin hmb"


[link]

[link]

2015. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!