Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti ilyen esös hideg idöben is...

Ti ilyen esös hideg idöben is mentek futni?

Figyelt kérdés
ez a kérdés azoknak szol akik rendszeresen futnak, nekem nem sok kedvem van most ilyen idöben futni, baj ha kihagyom a mai napot? amugy a héten mindennap futottam még tegnap is, csak most nagyon nincs kedvem az idöjárás miatt

2015. nov. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kihagyod máskor is kifogod. Minden más csak kifogás, gyerünk el kell menni és futni. Én meg mondom az őszintét, rühellek futni de tőlem eshet az eső,hó, meteor vagy akár eljöhet az apokalipszis, de akkor is meg csinálom amit a fejembe veszek.
2015. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma találkoztam egy futóval és egész jó segge volt. Szerintem fuss te is hátha talizunk. :D
2015. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Amúgy most hónapokig ilyen lesz az időjárás , szal' vegyél erőt magadon és menj:)

Eddig még kifejezetten enyhe idő volt novemberhez képest.

2015. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jol gondolom, hogy mult heten kezdted?
2015. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"amugy a héten mindennap futottam még tegnap is, csak most nagyon nincs kedvem az idöjárás miatt"


:D Erre megkérdezed random emberektől a neten, hogy kihagyhatsz-e egy napot, illetve nagy gond-e... :)

2015. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán menni kell. Háború van b+ !
2015. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeressük egymást ***** válasza:

Remelem voltal futni kulonben nagyon osszeakad a bajszunk. :-]

Ilyen gyenge kifogasokkal ne gyere tobbet

2015. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!