Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok írni egy étrendet...

Krisz0409 kérdése:

Tudnátok írni egy étrendet ami nem túl drága és egy dagibb embernek testépítés mellett megfelel? Csak annyi lenne hogy diétás étrend de mellette elegendő fehérje bevitel. (pár dolog lent)

Figyelt kérdés
Én daginak tartom magam 80 kiló körüli 16 éves srác vagyok 1 éve járok edzeni heti 5 alkalommal és kéne egy étrend mert szeretnék fogyni de nem akarok túlságosan sok izmot veszíteni ez lehetséges?Vagy hagyjam abba a kondit egy darabig és fogyózzak majd úgy menjek vissza?

2015. júl. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszula című ebookot, utána pedig olvasgass művelődj tovább, ha már ezt a sportot választod, nem ártana, ha tudnál is róla valamit.
2015. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szimpla étrendet kértem erre jössz oltogatni :) nagyon rendes ember lehetsz ha te nagyon benne vagy a témában akkor inkább segítenél másoknak...
2015. júl. 6. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es jól írja, azért kéne elolvasnod, hogy fölfogd, hogy ő segített neked.
2015. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy szimpla étrend... az étrendedet magadnak kell összeállítanod a személyes igényeidnek megfelelően utána pedig magadnak kell "finomhangolnod" de ehhez előbb tudnod kellene mi alapján és milyen alapanyagokból kell összerakni egy étrendet, 100-200 oldal elméletet meg senki nem fog neked ide leírni.
2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!