Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatást érek el az...

Milyen hatást érek el az alábbi étrend+edzés kombóval?

Figyelt kérdés
72kg vagyok jelenleg, és most fogok nekiállni rendesen[még jobban odafigyelve] kajálni (zabpehely, csirke, rizs, rántotta zöldség stb) emellé menni fog a tömegnövi(adagonként sok fehérje és minőségi ch[nem a zöld jumbo]) és creatine monohydrate. Na most a célom az az hogy szálkásabb legyek és átépítsem a testem még jobban, olyan szálkás 75kg lenne a cél. A bökkenő viszont hogy heti 4*1-1,5 órás boksz edzésem van ami ugye kardio, előtte általában betolok egy l-carnitine-t is valamint heti 3 kondi. Szóval az érdekelne hogy milyen hatása lehet ezeknek? Összefoglalva: heti 4 kardio;3 kondi; tömegnövelő; creatine monohydrate; megfelelő kaja. Lehetséges hogy ezzel az életvitellel elérném a 75 kg-ot szép lassan(mondjuk 3 honap) és szép szálkás lennék ?

2015. nov. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az étrenden múlik főleg, hogy mennyire jól összeállított és mennyire tartod be. Sikerülhet, a mostani formádhoz képest több izom és kevesebb zsír lehet rajtad 3 hónap múlva, de rendesen szálkás 75 kg nem leszel, ahhoz több idő kell.
2015. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kreatin kuka, semmit nem ér.


Sztem ennyi edzéssel túlvállalod magad, és túledzés lesz a vége, de ez az elvégzett munkától is függ.


Az eredmény meg csak attól függ egyébként hogy hogy kajálsz. Tömeget növelni és zsírból fogyni nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Kell hozzá grammra belőtt kaja az fix.

2015. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a 3 kondit úgy értem, hogy egyik nap láb-váll, 2. nap kar, 3. nap hát-mell, és akkor kb el van osztva hogy ne eddzem túl magam. Szóval szépen eloszlik a héten a boksz és a kondi, igazából simán bírom. Csak a kajára kell odafigyelnem. Na meg kíváncsi vagyok ki mit gondol a creatine monohydrateról. Használna-e a fejlődésemben?
2015. nov. 26. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmire nem jó a kreatin.

Mostmár komolyan csinálok egy sablont ezeknek a hozzászólásoknak, annyiszor írtam le.


A kreatin működése szerint az izomzatba vizet köt meg. Ettől az izom nagyobb lesz, és az összehúzódásért felelős folyamatokba segít bele, úgyhogy erőt növel.

DE! Erőt addig növel, amíg tolod magadba a cuccot, így inkább illúzió.

Szeded: vizet köt meg, te meg csak nézed a tükröt, hogy wow milyen jól nézek ki, jön a tömeg is, meg minden. Abbahagyod: távozik a víz, az izmok összeesnek, te pedig nem érted hogy mi történik, amikor mindent jól csinálsz.

ÉS ha nem szedted volna, ugyanannyi tömeg jön végeredményben rád, mint amikor végzel egy "kreatin kúrával".


Most kérdezem én: megéri bárkinek is az, hogy 1-2 hónap kemény munka eredménye csak illúzió legyen, összeess, és motivációt is veszíts? És mindezért még fizetsz is? Semmi értelme az egésznek, és asszem ez a második legnagyobb hazugsága a tápkieg iparnak azután, hogy a profik naturál látszatát igyekszenek fenntartani.

2015. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!