Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már régóta el akarok kezdeni...

Már régóta el akarok kezdeni kondiba járni most alkalmam lenne rá, mivel a abba a városba járok suliba ahol van a konditerem, szóval az lenne a kerdésem hogy személyi edző nélkül el tudom normálisan végezni a gyakorlatokat stb?

Figyelt kérdés
Már 2 edzőt is felhívtunk ,de mind a 2 a megbeszélt idő pont előtt 1 nappal lemondta a sok munka , tanulás miatt :/ nem értem miért ilyenek , egyébként Miskolc ez a település ....

2015. okt. 15. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miskolcon ott a Cutler ott biztos van személyi edző. Vagy a Metropol Fitness. De mindenütt van edző. Odamész és személyesen megmondod, hogy mit akarsz.
2015. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont a Cutler be voltam.. Vági Bencénél.. akkor menjek oda és keressek egy edzőt személyesen?
2015. okt. 15. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Személyesen komolyabban vesznek. Az se árt ha idősebb rokonnal mész, mert úgy komolyabban vesznek. Gondolom 15-17 éves lehetsz. Legyél határozott és szerintem biztosan foglalkoznak majd veled.
2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm egyébként igen, 15 éves vagyok.
2015. okt. 15. 20:39
 5/6 anonim válasza:
És kb milyen árban van ott a személyi edzés? (bocs,hogy nem a kérdésre válaszoltam.) :)
2015. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
30 ezer forint 1 hónap (bérlet & edző) , de én nem oda járok.
2015. dec. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!