Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom melyik sportot...

Zenebox kérdése:

Nem tudom melyik sportot válasszam, ebben kérem a segítségeteket. Fogyás céljából kezdem el mert nem kis fölösleg van rajtam. Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
A táplálkozás megfelelő lesz, beállítva étrenddel természetesen. Viszont nem tudom, hogy Streetworkout vagy Bodybuilding-et csináljam? Szép esztétikus izomzatot szeretnék kiépíteni. Tudom melletti futás és egyebet a fogyáshoz csinálni kell. De mire lemegy rólam tenni akarok, hogy alatt alakuljon ki. Szerintetek melyikkel bírnám ezt elérni?
2015. dec. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok fölösleggel hogy akarsz street workoutozni? Úgy elén nehéz saját súllyal edzeni ha nem birod el. Egyébként meg az elején mindegy csak kezdj el valamit csinálni
2015. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fekvőtámasz, felülés, ilyenek mennek meg a Tolódzkodás.

Felhúzás az nem megy még csak. De azt ahol a tolódzkodás-t végzem ott lábam lent és a testem úgymond átlósan van, úgy bírom csinálni. nem tudom így érted-e.

2015. dec. 12. 14:01
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Végezheted mindkettőt is. Súlyzós + sajáttestsúlyos. Meg egyèbkènt is, testèpítők is vègeznek húzódzkodást, tolódzkodást is.
2015. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó csak melyik kíméli jobban az ízületeket? illetve melyiktől leszek szálkásabb?
2015. dec. 12. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott a fegyencedzés, lépésekre bontva, tehát ha még nem is menne az a pár alapvető gyakorlat, akkor például el lehet kezdeni a falnál fekvőzni. Szerintem ha fogytál egy kicsit, akkor mehet saját súlyos edzés heti 2x meg két konditermi edzés, mellé meg két kardió vagy aerob.
2015. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ízületeket mindkettő kíméli, ha ésszel csinálod, a szálkásságod meg étrenden múlik nem az edzésmódszeren.
2015. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. okés. Köszönöm szépen!:)
2015. dec. 12. 14:19
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
A súlyzós is kíméli ha ésszel edzel és a saját testsúlyos is szétcseszheti ha hulyén csinálja az ember.
2015. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!