Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train With Brain tulajdonosának fizikumáról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 21. 14:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha még a szellemi tudása ott lenne, de abban is megragadt a broscience-nèl
2015. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
naturálban lehet azért ennél jobbat létrehozni,de semmi baj nincs vele.
2015. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ha nem ő lenne az ügyeletes megmondó ember, akkor nem fikáznám... de így sajnos ki kell mondanom, hogy ez semmi... aki azt mondja, hogy izmosabb az átlagnál... annak ki az átlag? a 12 évesek?

Amúgy a komolyan vehető embereknek nem kell letiltaniuk youtubeon a megjegyzéseket...

2016. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85 kilóval ez szerintem nem egy bomba forma. Én azt hittem valami 75. Mondjuk lehet magas is. Én vagyok 70-75 kiló és így nézek ki és edzek 3-4 hónapja kihagyásokkal heti 2x, étrend nélkül.
2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13, menj már ki egyszer egy strandra, és nézd már meg, hogy az emberek nagy része hogy néz ki... Te féleszû testképzavaros ember vagy.
2016. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
pont ma voltam strandon és a legtöbb srác akit láttam, különbül nézett ki ennél a kisfiúnál..
2016. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Jaki002 ***** válasza:
87%

Nem a fizikumával van baj ennek a hülyének, egy szellemileg épp ember, aki nincsen teljesen belebuzdulva magába elfogadja, hogy nincsen csúcs fizikuma.


A gond azzal van, hogy úgy próbál meg népszerűségre szert tenni, hogy mindenkit lefikáz.A szelfis, motivációs videós fossal senkit nem tud lekötni, a normális emberek mind tudják, hogy mennyire gáz.


Viszont amint láttam most már Ő is szerzett szponzorokat, szépen reklámozza is a szarjaikat, ellenben nemrég még ez volt az egyik fő támadása a Bunny ellen. Arról nem is beszélve, hogy oltja azt aki a tükörben fényképezgeti magát, erre Ő pont ugyan azt csinálja.


A fizikuma meg szar, csak kettőnk közt az a különbség, hogy én nem blogokat írok, meg nem sztárolom magam a jútubon, hanem 50 órát dolgozom egy héten.

2016. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Kenzo Tenma ***** válasza:
Semmi különös. Ezt 1 év alatt össze lehet hozni. Szerintem inkább azzal van a baj amit csinál. Amit fel tud mutatni, hogy másokat jól le tud fikázni, de amit ő maga letesz az asztalra abban semmi érdekes nincs. Persze felőlem csinálhatja, ha neki jól esik csak ettől még nem biztos, hogy van értelme publikálni a szarjait.
2016. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Cortez70 ***** válasza:
94%
Ez kb fél év edzés. Nincs izom és zsíros is.
2016. jan. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezt a kérdést minden 3. nap ki fogod emelni? Vagy ennyire beindultál a TWB srácra? :)
2016. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!