Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Isotretinoin-t szedek a...

Isotretinoin-t szedek a pattanásomra és az orvos azt mondta hogy most 1-2 hónapig ne edzek konditerembe, és ha normálisan betartom az étkezést mint eddig, várható izom veszteség annyi idő alatt vagy megmarad amit felszedtem?

Figyelt kérdés
18/F

2015. dec. 26. 12:29
1 2
 11/13 theCilOo98 válasza:
Tonkremennek az izuleteid, a porcok es fajni fognak az izmaid, de te tudod en edzettem mert nem tudtam errol pedig elolvastam a tajekoztatot, azota fajnak a ,,csontjaim"-!
2017. szept. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 1 évet vártam az edzéssel mert azt a sz*art szedtem, durva mellékhatásai voltak viszont teljesen letisztult az arcom. kb 7 hónapig tiszta volt az arcom és a nyakam aztán 8. hónapra megjelentek az arcomon a pattanások. 3cm es helyen és gyulladt pattanások és teljesen piros lett ott a bőröm, és ez a nyakam mindkét oldalán. Ha ez nem lenne elég már az államon és a szám körül is jön vissza és már lassan nincs kedvem emberek közé menni olyan csúnya. 19F
2018. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Had zárjam le a témát így 2021-ben. Inertát szedek 4. hónapja. Tudom vagyis sejtem milyen a bőröd. 20mg-osat szedek (27/F/98kg) számítások szerint 50mg kéne a kalkulácio alapján de mondta doki hogy az bomba adag. a 20 tökéletes arra hogy gyönyörű legyen a bőröm és az is lett. Maradjunk annyiban hogy minden orvos mást mond. Az inerta papirja meg ezt irja: "Az inerta izom- és ízületi fájdalmat okozhat. Csökkentse a testedzéseinek intenzitását és a fizikai megterhelést." Könyörgöm. Májust írok ebben a posztban. A napot nemtudom kerülni, alkoholt is iszok és edzek is. Semmi bajom és hat a gyogyszer. Hiszem azt hogy itt a mennyisé/testtömeg aránya számít. nyilván ha a tested a sok miligrammot nem birja el mert vékony vagy akkor game over. peace
2021. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!